Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (7 Aralık-13 Aralık)

Investing.

haftanin kazandiran kripto para birimleri

Investing.com verilerine göre, piyasa değeri açısından ilk 25 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın en çok kazandıran kripto parası %12,65 oranında değer artışı ile Monero (XMR) oldu. Kripto para, yazının yazıldığı anda 147.404 dolardan işlem görüyordu.

Monero’nun ardından ikinci kazandıran kripto para ise NEM (XEM) oldu. XEM, son 7 günde %5.94 oranında değer kazandı. XEM, ayrıca son 24 saatte de %1.33 oranında yükseliş yaşadı. XEM’i ise yaklaşık %3 oranıyla Filecoin (FIL) takip ediyor. Kullanıcılarına depolama hizmeti sunan Filecoin’in kripto para birimi FIL, yazının yazıldığı sırada 30 dolardan işlem görüyordu.

Listemizin bir sonraki kripto parası ise son haftaların yıldızı Stellar (XLM). Bitcoin’in rallisiyle beraber mükemmel bir çıkış yakalayan kripto para birimi duraklama dönemine girse de daha sonra toparlanma sinyalleri vermeye başladı. XLM, son 7 günde %1.11, son 24 saatte ise %9.25 oranında değer kazandı.

Listemizin beşinci sırasında ise Wrapped Bitcoin (WBTC) yer alıyor. Kripto para birimi son 1 hafta içerisinde yatırımcısına çok ufak bir kazanç sağladı: %0.35. Bu hafta piyasalar genel olarak kötü bir durumdaydı bu nedenle kripto para birimlerinde ciddi yükselişlere tanık olamadık.

Listenin devamını aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz:Ekran Resmi 2020 12 13 22.02.17Ekran Resmi 2020 12 13 22.04.10

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner