Hong Kong, Kripto Adımlarını Sıkılaştırıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Hong Kong, Kripto Adımlarını Sıkılaştırıyor

Hong Kong Finansal Hizmetler ve Hazine Bürosu yöneticisi Chen Haolian, stablecoin'in piyasaya sürülmesi için istişarelerin yapıldığını aktardı.

Hong Kong kripto

Hong Kong Finansal Hizmetler ve Hazine Bürosu yöneticisi Chen Haolian, stablecoin’in piyasaya sürülmesi için istişarelerin yapıldığını aktardı.

Kripto endüstrisinin zorlu süreçlerden geçtiği bugünlerde, Asya’dan kripto hamleleri gelmeye başlıyor. Birçok yorumcuya göre kripto, ABD‘den Asya’ya kaymaya başladı. Özellikle Hong Kong, kripto girişimleriyle dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hong Kong Finansal Hizmetler ve Hazine Bürosu Müdür Yardımcısı Chen Haolian, önümüzdeki yılın sonuna kadar kripto düzenleme çalışmalarını başlatmayı planladıklarını aktardı. Ayrıca Haolian, stablecoin için de istişarelerin yapıldığını belirtti.

Hong Kong, Kripto Çalışmalarında ‘Net’

Hong Kong, Web3 ve dijital varlıklar konusunda çalışmalarını sıkı bir şekilde ilerletiyor. Kriptonun Asya’ya kaymasında önemli bir etmen olan Hong Kong, özellikle düzenleme ve stablecoin çalışmalarıyla ilgi topluyor.

Hong Kong Finansal Hizmetler ve Hazine Bürosu Müdür Yardımcısı Chen Haolian, şehir devletindeki çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Özel idari bölgedeki kripto girişimlerine değinen Haolian, Web3 geliştirilmesine odaklandıklarının mesajını verdi.

Haolian, Hong Kong’a ait stablecoin’in piyasaya sürülmesi ve geliştirilmesi amacıyla istişarelerin devam ettiğini açıkladı. Yönetici, ayrıca, önümüzdeki yılın sonlarına kadar dijital varlık düzenlemelerinin başlatılacağını söyledi. Haolian’ın açıklamalarda, Hong Kong’un dijital dönüşümde net bir tavır sergilediği görülüyor.

Bir etkinlikte konuşma gerçekleştiren Haolian, sektörün Hong Kong’da istikrarlı bir şekilde geliştiğinin altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x