Yükleniyor...

Hublot Bitcoin ile Saat Satıyor

Dünya'nın en önemli saat üreticilerinden Hublot, Bitcoin'e övgü dolu bir yazı yayınladı.

hublot bitcoin ile odeme alacak

Dünya’nın en önemli saat üreticilerinden Hublot, Bitcoin’e övgü dolu bir yazı yayınladı. 10. yıl dönümü içinde piyasaya sürülen sınırlı sayıda satılacak olan saatin sadece kripto paralar ile alınacağı belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hublot, modeli tanıtmak ve satışını yapmak için Asya’da dijital aracılık şirketi olan Octagon Strategy Limited(OSL) şirketi ile de ortaklık kurdu.

Saati satın almak isteyen müşteriler öncelikle web sitesine kaydolması gerekiyor. Ardından OSL şirketi gelen verileri onayladıktan sonra, sipariş veren kullanıcılara ödeme detaylarını e-posta ile gönderiyor. Kullanıcılar ise ödemeyi yaptıktan sonra saati alabiliyorlar. Yeni modelin 2019 yılının başlarında kullanıcılara teslim edileceği açıklandı.

İsveçli marka Hublot, aynı zamanda Bitcoin içinde şu cümleleri kurdu; “Bitcoin ve türevleri, finansal sistemde bir devrim. Dijital verilerin izlenmesini ve dağıtılmasını sağlayan Blok zinciri teknolojisi, İnternetin omurgasını oluşturuyor. Şuanda bu teknoloji en güçlü ve en hızlı büyüyen teknolojilerin başında geliyor. En önemli özelliği ise birçok sektörde ve endüstride başarılı bir şekilde kullanılabilmesi.”

Hublot bu alanda açıklama yapan ne ilk nede son firma. Geçen günlerde Paris’de bir sanat galerisinde “kripto pazarının potansiyelini göstermeyi” hedefleyen Bitcoin Art adında da bir sergi açılmıştı.

Saati almak isteyen kullanıcılar Bitcoin’in yanında Litecoin ve Ethereum ile de ödeme yapabiliyor.

Bu tarz olumlu gelişmeleri önemsemeyebilirsiniz fakat bu gelişmeler kripto pazarı için önem arz ediyor. Piyasada bilinen ve saygı duyulan şirketlerin blok zincirine ve kripto paralara övgüler dizmesi birçok kullanıcı tarafından bu pazar hakkında araştırma yapılmasına sebep oluyor.

Örneğin; Hublot marka saatleri yıllardır tercih eden bir kullanıcı bu saati almak için kripto para satın alıp ödeme yapmak zorunda. Belki de bu paraları satın alırken bu muhteşem teknolojinin farkına varıp kripto para yatırımcısı olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x