Yükleniyor...

Injective (INJ) uyardı: Türklerin akın ettiği proje patladı!

Injective (INJ), Türklerin de yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği INJS projesi hakkında uyarı yayımladı.

INJ INJS

Injective (INJ), Türklerin de yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği INJS projesi hakkında uyarı yayımladı.

Kripto para piyasasında yeni bir skandal daha meydana geldi. Son günlerin fenomen kripto projesi Injective (INJ) acil bir duyuruda bulundu. Injective, kendi ağında ortaya çıkan INJS projesinin dolandırıcılık yapmış olabileceği şüphesiyle yatırımcılara seslendi.

INJS, Injective ağında ilk Ordinals olduğunu iddia ederek mintleme başlatacağını duyurdu. Mintlemeye Türklerden de yoğun katılım gösterildi. INJS mintleyen kullanıcılar, kısa sürede proje ekibinin cebine 600 bin dolar gönderdi.

Injective ekibi, kendi ağında ortaya çıkan bu projeden yatırımcıların uzak durması gerektiğini ifade etti. Injective’e göre INJS, kullanıcılarından toplanan fee ücretlerini kendi cüzdanında biriktiriyor.

Kripto yatırımcıları bu uyarıların ardından INJS ekibinin dolandırıcı olduğunu ve kısa sürede 600 bin doları haksız bir biçimde elde ettiğini iddia etti.

İddiaların merkezinde yer alan proje ekibi de X üzerinden paylaşım yaptı. INJS ekibi, Injective ekibiyle görüştüklerini ve topladıkları tüm parayı iade edeceklerini belirtti. INJS ekibi, acil bir şekilde kullanıcılardan mintlemeyi durdurmasını talep etti.

Injective ağında ilk Inscription olduğunu iddia ederek ilgiyi üzerinde toplayan INJS, kısa sürede binlerce kez mintlendi. 600 bin doları aşan para, projeye gönderileceğine belirtilmeyen bir anonim cüzdana gönderildi. Kripto yatırımcıları, INJS ekibini linçlemeye başladı. Büyük eleştiriye maruz kalan ekip, para iadelerini gerçekleştirdikten sonra yeniden mintlemeyi başlatacağını belirtti.

Not; INJS, Injective projesinden bağımsız bir oluşumdur. Injective ağında ortaya çıkmış, ancak Injective ile ilişkisi bulunmayan bir Ordinals projesidir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x