Yükleniyor...

IOTA Artık Ledger Cüzdanlar ile Uyumlu

Kripto para birimi IOTA, bugün popüler donanım cüzdanı üreticisi Ledger ile uyumluluğu duyurdu.

Ledger Cüzdan IOTA

Kripto para birimi IOTA, bugün popüler donanım cüzdanı üreticisi Ledger ile uyumluluğu duyurdu. IOTA (MIOTA) kripto para sahipleri paralarını Nano S donanımında saklayabilecekler.

IOTA’nın bloğundaki resmi açıklamaya göre Ledger donanım cüzdanları IOTA Trinity ve Romeo Cüzdanları ile bütünleşti ve bilgisayardan veya akıllı telefondan kullanıcının hesaplarının private key’lerini izole ediyor ve bilgisayar korsanlarına karşı tam koruma sağlıyor.

Ledger CEO’su Eric Larchevêque, IOTA’nın blog duyurusunda şöyle diyor: “Ledger ve IOTA birlikteliği en yüksek güvenlik ve kalite düzeyini sağlıyor.”

Donanım cüzdanları kripto para sahiplerinin varlıklarını çevrimdışı olarak saklamasına (özel anahtarların çevrimdışı depolanması) izin veriyor.

IOTA, ölçeklenebilirlik ve ücretsiz işlemlerin yanı sıra Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulamasınında amacına hizmet etmeyi hedefliyor. IOTA ayrıca, hacim bakımından coinmarketcap.com’un verilerine göre en yüksek hacimli ilk yirmi bir kripto para birimi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner