Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri IOTA Artık Ledger Cüzdanlar ile Uyumlu

IOTA Artık Ledger Cüzdanlar ile Uyumlu

ABONE OL:google-news

Kripto para birimi IOTA, bugün popüler donanım cüzdanı üreticisi Ledger ile uyumluluğu duyurdu. IOTA (MIOTA) kripto para sahipleri paralarını Nano S donanımında saklayabilecekler.

IOTA’nın bloğundaki resmi açıklamaya göre Ledger donanım cüzdanları IOTA Trinity ve Romeo Cüzdanları ile bütünleşti ve bilgisayardan veya akıllı telefondan kullanıcının hesaplarının private key’lerini izole ediyor ve bilgisayar korsanlarına karşı tam koruma sağlıyor.

Ledger CEO’su Eric Larchevêque, IOTA’nın blog duyurusunda şöyle diyor: “Ledger ve IOTA birlikteliği en yüksek güvenlik ve kalite düzeyini sağlıyor.”

Donanım cüzdanları kripto para sahiplerinin varlıklarını çevrimdışı olarak saklamasına (özel anahtarların çevrimdışı depolanması) izin veriyor.

IOTA, ölçeklenebilirlik ve ücretsiz işlemlerin yanı sıra Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulamasınında amacına hizmet etmeyi hedefliyor. IOTA ayrıca, hacim bakımından coinmarketcap.com’un verilerine göre en yüksek hacimli ilk yirmi bir kripto para birimi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar