Yükleniyor...

John McAfee, Kripto Paralara Yatırım Yapmadığını Açıkladı

Kripto para dünyasının sansasyonel ismi John McAfee, onları sık sık tanıtmasına rağmen kripto para birimlerine yatırım yapmadığını açıkladı.

john mcafee kripto para birimi yatırım

Kripto para dünyasının sansasyonel ismi John McAfee, onları sık sık tanıtmasına rağmen kripto para birimlerine yatırım yapmadığını açıkladı.

John McAfee Twitter’dan kripto para dünyasını ilgilendiren ifadeler yayınladı. McAfee, kripto paraya yatırım yapmadığını anlattı. Kripto para topluluğu geçmişte McAfee’nin sık sık bu konulardan bahsetmesi nedeniyle kripto para alanındaki en büyük yatırımcılardan biri olduğuna inanıyordu.

“Yatırım Yapmıyorum, Kullanıyorum”

Son zamanlarda attığı bir tweet’te John McAfee, kripto paraya yatırım yapmadığını ancak kullandığını belirtti. McAfee, bu iki şey arasında büyük bir fark olduğunu vurguladı. ABD eski başkan adayı ve antivirüs uzmanı McAfee, defalarca kripto benimsenmesinin gerekliliğini vurguladı. Ama yatırımlardan bahsetmedi.

Son favorileri, özellikle Monero ve DAI gizlilik paraları oldu. Ayrıca, ünlü isim Ghost adlı gizlilik parasını başlattı ve bir kullanıcının kimliğini ve konumunu takip etmeyi imkansız kılacak olan Ghost cep telefonu hizmetinin lansmanının yakında yapılacağını duyurdu. John McAfee, takipçilerinden birine kesinlikle bir şey satın almak istediği zaman kripto para birimi kullandığını söyledi. Ancak burada bazıları doğal olarak McAfee’nin kripto paralarla ne aldığını ve kimden aldığını sorabilir, çünkü pek çok insan kripto para birimlerini günlük mallar için ödeme olarak kabul etmeye istekli değil.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner