Yükleniyor...

Kardashian ve Diğer Ünlüler, Kripto Davasına Odaklandı

Kim Kardashian, Floyd Mayweather ve diğer birkaç ünlü isim, EthereumMax kripto tanıtım davalarından sıyrılmak için yoğun bir mesai harcıyor.

kim kardashian haber

Kim Kardashian, Floyd Mayweather ve diğer birkaç ünlü isim, EthereumMax kripto tanıtım davalarından sıyrılmak için yoğun bir mesai harcıyor.

ABD’deki birkaç ünlü isim, EthereumMax kripto tanıtımları ve promosyonları nedeniyle bir hayli zorlu süreçlerden geçiyor. Özellikle Kim Kardashian, konunun merkezindeki kripto para biriminin yatırımcıları ile yoğun bir dava süreçleri yaşadı. Bilindiği üzere Kardashian, bir döneme bomba etkisi yaratan EthereumMax’ın tanıtımlarında yer almıştı.

Kardashian, Mayweather ve birkaç ünlü isim, bu hukuksal süreçlerden sıyrılmak için çeşitli yollar arıyor. Son olarak ünlüler, Kaliforniyalı bir yargıçtan, EthereumMax yatırımcılarının ünlülere yönelik oluşturduğu değiştirilmiş şikayetlerin reddedilmesini talep etti.

Kardashian ve Diğer Ünlü İsimlerin Başı EthereumMax ile Dertte

Kim Kardashian, Floyd Mayweather ve beraberindeki birkaç ünlü isim, EthereumMax ile dertli günler geçiriyor.

Geçtiğimiz gün ünlü isimlerden bir hamle daha geldi. Ünlüler, haklarında yeni gelen EthereumMax şikayetlerinin geri çevrilmesini talep etti. Bunun nedeni olarak, yeni gelen şikayetlerin bir önceki dava süreçlerinden farksız olmadığı gösterildi. Mahkeme daha önce, benzeri iddiaları reddetmiş ve davayı düşürme yolunu seçmişti. Ancak EthereumMax’ın yatırımcıları, ünlülerin yanıltıcı bir şekilde reklam yaptığını düşünerek şikayette bulunmaya devam ediyor.

Ünlülerin red talebi, EMAX token’ların yapay olarak fiyatlarını arttırmak için teşvik edildiği yönündeki “teorilerin” mahkeme tarafından zaten mantıksız bulunduğunu, çünkü token’ların riskli kazanç işlemleri dışında herhangi bir değere sahip olmadığını öne çıkarıyor. Bu talepte, önceki iddiaların ve suçlamaların kusurlu olduğu ve yeni açılan şikayetlerin de öncekinden farkı olmadığı yer alıyor.

Davalı ünlüler, yatırımcıların Aralık ayında sunduğu ikinci tadil edilmiş şikayeti reddetmek için bir dilekçe sundu. Yatırımcıların toplu davasının temelinde, EthereumMax yöneticilerinin Kardashian, Mayweather ve diğer destekçilerle işbirliği yaparak, EMAX token’larını yatırımcılara aldırmaya çalıştıkları yer alıyor. Davacılara göre ekip, gelen yatırımcıların üzerine satış işlemi yaparak, illegal bir şekilde para kazancı sağladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x