Yükleniyor...

Keiser: “Bitcoin Tüm Sorunların Çözülmesine Yardımcı Olabilir”

ABD'deki mevcut sorunlar hakkında çeşitli yorumlar yapılırken, gazeteci ve Bitcoin destekçisi Max Keiser, Bitcoin'in Fed'e karşı durmaya ve diğer sorunları çözmeye yardımcı olabileceğini dile getirdi.

bitcoin btc max keiser

ABD’deki mevcut sorunlar hakkında çeşitli yorumlar yapılırken, gazeteci ve Bitcoin destekçisi Max Keiser, Bitcoin’in Fed’e karşı durmaya ve diğer sorunları çözmeye yardımcı olabileceğini dile getirdi.

Tanınmış Bitcoin savunucusu, trader, finansal analist ve gazeteci Max Keiser; Twitter profilinden Bitcoin hakkında konuştu. Keiser, şunları söyledi:

“Polise karşı çıkmak mantıklı değil. Bankacılar paralı asker kiralayacak ve ölüm oranı artacak. Fed’i alt et ve tüm problemleri çöz. Nasıl mı? Şiddetten destek alan fiat para birimlerinizi Bitcoin ile değiştirin.”

Keiser, NY kentindeki ve ABD’deki diğer büyük şehirlerdeki sivil direnişle ilgili mevcut durumu yorumlarken, son zamanlarda Twitter’da polise karşı çıkmaya yönelik yapılan çağrılardan bahsetti. Ünlü trader, bankacıların kendilerini ve zenginliklerini korumak için paralı asker kiralayabileceğinden bunu yapmanın anlamsız olduğunu söylüyor.

Keiser, bunun yerine başka bir çıkış yolu öneriyor: Fed’i alt etmek. Bunun da Bitcoin ile mümkün olacağını savunuyor.

Artık Bir Neden Var

BanktoTheFuture yatırım platformunun kurucu ortağı Simon Dixon da ABD’deki finansal kriz ve mevcut kargaşa hakkında bir takım haberler paylaştı. Dünyanın ilk kez böyle bir durumda olmadığını ve sonuçta her zaman iyileştiğini ifade eden Dixon ayrıca dünyanın artık Bitcoin’e sahip olmak için bir nedeni olduğunu belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner