Yükleniyor...
Sponsored

KKR, Sermaye Fonunun Bir Kısmını Avalanche’ta Kullanıma Sundu

ABD yatırım şirketi KKR & Co, Sağlık Hizmetleri Stratejik Büyüme Fonu'nu Avalanche Blockchain'inde kullanıma sundu.

KKR Sermaye Fonunun Bir Kismini Avalanchede Kullanima Sunda

ABD yatırım şirketi KKR & Co, Sağlık Hizmetleri Stratejik Büyüme Fonu’nu Avalanche Blockchain’inde kullanıma sundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

KKR, özel sermaye fonunun bir kısmını Avalanche Blockchain’inde kullanıma sunarken bireysel yatırımcılara daha fazla erişmeyi hedefliyor.

KKR’den Avalanche Blockchain’inde Fon

KRR, Sağlık Hizmetleri Stratejik Büyüme Fonu’nu Avalanche blockchain’inde kullanıma açarak daha fazla bireysel kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

2021 sonunda 471 milyar dolarlık varlığa sahip olan KKR, bir basın açıklamasına göre yeni yatırımcıların platforma girişini yönetecek dijital varlık yönetimi platformu Securitize Capital ile çalışıyor. Kullanıcılar, Securitize tarafından sağlanan Avalanche blockchain’inde tokenize edilmiş bir fon aracılığıyla KKR’nin sağlık bakım fonuna yatırım yapabilecekler.

avalanche tvl avax

Geleneksel finans şirketleri, Bitcoin (BTC) fiyatının yüzde 50’den fazla düşmesine neden olan bir piyasa düşüşüne rağmen, bu yıl kripto endüstrisine girmeye devam ediyor. Wall Street takas odası Depository Trust & Clearing Corp. geçen ay özel bir blockchain başlattı ve risk sermayesi şirketi Andreessen Horowitz , Mayıs ayında 4,5 milyar dolar değerinde dördüncü bir kripto fonu kurarak kripto duruşunu ikiye katladı.

KKR, Token’laştırılmış sağlık bakım fonunun bireysel yatırımcılara daha erişilebilir bir yatırım aracı sağlamayı umduğunu söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x