Kripto ATM Şirketi Nasdaq'ta Halka Açılacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto ATM Şirketi Nasdaq’ta Halka Açılacak

Kripto ATM şirketi Bitcoin Depot, GSR II Meteora Acquisition Corporation ile birleşmesi sonucunda 3 Temmuz'da Nasdaq'ta halka açılacak.

Bitcoin depot kripto atm

Kripto ATM şirketi Bitcoin Depot, GSR II Meteora Acquisition Corporation ile birleşmesi sonucunda 3 Temmuz‘da Nasdaq‘ta halka açılacak.

ABD’deki en büyük kripto ATM şirketlerinden birisi olan Bitcoin Depot, geçtiğimiz gün sonuçlanan bir birleşme neticesinde halka açılacak. 3 Temmuz‘da Nasdaq’ta listelenmesi planlanan Bitcoin Depot, Fintech şirketi GSR II Meteora Acquisition Corporation ile birleşmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlk olarak geçtiğimiz yılın ağustos ayında birleşme sürecini başlatan Bitcoin Depot, bir yıl süren süreçlerin ardından amacına ulaştı. 3 Temmuz‘dan itibaren yatırımcıların Nasdaq aracılığıyla kripto ATM şirketinin hisselerine ulaşması bekleniliyor.

Kripto ATM Şirketi Nasdaq’ta Listeleniyor!

Kripto ATM şirketi Bitcoin Depot, Fintech şirketi GSR II Meteora Acquisition Corporation ile birleşerek Nasdaq’a giriyor. Kripto kuruluşunun 3 Temmuz‘da borsada yatırımcılara sunulması bekleniliyor.

ABD düzenleyicileri, kripto hizmeti sunan şirketleri yakın temasa aldı. Özellikle SEC, birçok kripto borsasına dava açarak süreçlerin sert geçmesine yol açtı. ABD’de halka açık bir kripto borsası olan Coinbase, SEC’nin dava açtığı kuruluşlardan birisi oldu. Tüm bu süreçlere rağmen Bitcoin Depot, ABD’de halka açılmak için gün sayıyor.

2016 yılında kurulan kripto ATM şirketi, 9 binden fazla lokasyonda kurduğu ATM’ler ile Kuzey Amerika‘nın en büyük şirketlerinden birisi oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x