Yükleniyor...

Kripto Emre: “2020 Yılı Kripto Para Yatırımcılarının Yüzünü Güldürecek”

Yerli kripto para topluluğu denince öne çıkan isimlerden biri olan Kripto Emre, YouTube kanalında yayınladığı son videosunda kripto para piyasasının genel durumu ve geleceği hakkında bilgiler verdi.

WhatsApp Image 2020 08 09 at 16.48.55

Yerli kripto para topluluğu denince öne çıkan isimlerden biri olan Kripto Emre, YouTube kanalında yayınladığı son videosunda kripto para piyasasının genel durumu ve geleceği hakkında bilgiler verdi.

Kripto Emre videoda Bitcoin’de yükseliş yaşanırken, bir yandan da geri çekilmeler olabileceğini; bunların son derece normal olduğunu belirtti. ABD’de koronavirüs aşısının ortaya çıkacağı beklentileriyle birlikte borsaların da olumlu gelişmeler kaydettiğini belirten Kripto Emre, bu durumun borsaları takip eden Bitcoin’i de olumlu etkileyebileceğini belirtti.

Ağustosun Sonuna Kadar 14-15 Bin Dolar Görünecek

Önümüzdeki haftalarda -Ağustos ayının sonuna kadar- Bitcoin’de 14-15 bin dolar seviyelerinin görüleceğini belirten Kripto Emre, son zamanların en üst rekorlarının o seviyeler olduğunu ve sonrasında ciddi bir direnç kalmadığından o seviyelerin görüleceğine inandığını belirtti.

Ethereum Birikimine Devam mı?

Daha önce bu senenin Ethereum yılı olacağını defalarca belirttiğini söyleyen Kripto Emre, şimdiye kadar gelinen başarılı yükselişin devam edip etmeyeceği konusunda ise şunları belirtti:

“Ben bu konularda biraz daha korumacıyım. Ethereum’da 350 dolar üstü risktir diyordum ancak 400 dolarlara kadar gelmiş durumdayız. Ethereum’da işler halen iyi gidiyor ve 475 dolara kadar önümüz açık gibi görünüyor, Koronavirüs’ün ikinci dalgasının gelmesi ihtimali gibi durumlar yaşanmazsa yükselişin devam edeceği görünüyor.

Altcoin’lerde Durum Ne?

Altcoin’lerin de genel olarak bir yükseliş trendi içerisinde olduğunu belirten Kripto Emre, Bitcoin’deki itme ile altcoin’lerin de ilerleyeceğini ve bunun da çok beklenen boğa rallisi anlamına geldiğini belirtti.

“Boğa rallisi kapıda!”

Temel analizlere göre de ABD’nin para basmaya devam etmesi ile yükselişin devam edeceğini öngören Kripto Emre, 2020 yılının ne kadar kaotik olsa da; kripto para yatırımcıları için iyi geçeceğini vurguladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner