Yükleniyor...
Sponsored

Litecoin Madencilik Zorluğunda Artış Yaşandı

Blockchain projesi Litecoin (LTC), madencilik zorluğunun artış göstererek 18 milyon hash'a ulaştığını bildirdi.

Litecoin Madencilik Zorlugunda Artis Yasandi

Blockchain projesi Litecoin (LTC), madencilik zorluğunun artış göstererek 18 milyon hash‘a ulaştığını bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para projelerinin en önemli blok üretim kaynağı madencilik olarak öne çıkıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, madencilik açısından zirvede ilerliyor. Her bir blok üretimi için, düğüm zorluklarını aşmak gerekiyor. Kripto para birimlerine blok üreten madenciler ise aştıkları düğümler neticesinde ödüllendiriliyor. Madencilik yapılabilen bir diğer proje Litecoin, talep artışı yaşamaya başladı. Özellikle son zamanlardaki yükseliş yönlü trend, popüler projeye ivme kazandırdı.

Litecoin Vakfı, Madencilik Zorluğunu Bildirdi

Litecoin Vakfı, kripto para veri sitesi CoinMarketCap üzerinden yaptığı paylaşım ile birlikte madencilik zorluğunun arttığını bildirdi.

Proje üzerindeki artan 18 milyon hash oranı, madenci ödülleri için artan bir rekabet olduğunu öne çıkardı. Ayrıca dijital gümüş olarak da bilinen Litecoin, yarılanma dönemine de yaklaştı. Popüler proje 2011 yılında piyasaya çıktığında, madencilerin bir bloğu başarıyla kazmalarına 50 LTC ödül verilmişti. Her 840 bin blokta ödül yarılanacak şekilde algoritma oluşturuldu. Buna göre LTC için yarılanma 2023 yılında gerçekleşeşecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x