Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Lüks ve Bir O Kadar da Pahalı Donanımsal Kripto Para Cüzdanları Tanıtıldı

Lüks ve Bir O Kadar da Pahalı Donanımsal Kripto Para Cüzdanları Tanıtıldı

ABONE OL:google-news

Özel Apple ve Android cep telefonları için kılıflar üreten Singapur merkezli üretici Gray International, kripto para şirketi Satoshilabs ile ortaklık kurdu. İki şirkette Corazon adında lüks bir dizi donanımsal kripto para cüzdanını tanıttı.

Cüzdanlar Üstün Özellikleri ile Göz Dolduruyor

Yeni donanımsal kripto para cüzdanları, geleneksel plastik ve alüminyumdan olan cihazlara kıyasla darbelere dayanıklı havacılık sınıfı titanyum kullanılarak CNC ile işlenmişler. Corazon cüzdanları, şirketin Trezor model T serisinde kullanılan Trezor Core üretici yazılımını temel alıyor. Tıpkı T modelinde olduğu gibi, cihazda bir USB konektörü (type C’den type A’ya) ve iki adet kurtarma çekirdeği ile birlikte geliyor. Yeni tasarımcı serisi Corazon modeli ayrıca bir şifre yöneticisi ve evrensel bir ikinci faktör (U2F) token cihazı olarak da hizmet veriyor.

Corazon serisi, ortalama Nano veya Trezor One’dan çok daha pahalı ve Corazon’un hangi modelinin seçildiğine bağlı olarak T Modelinin fiyatının neredeyse üç katı. En ucuz model 696 ABD doları karşılığında satışa sunulan temel gri renkli titanyum modelidir. Corazon Stealth modeli (996 ABD doları) yalnızca 500 adet stok ile satışa sunuldu ve siyah bir ​fiziksel buhar çökeltme (PVD) kaplamaya sahip. Corazon Gold versiyonu (1.496 ABD doları) aynı zamanda sadece 100 adet ile sınırlandırılmış ve cihazın siyah yerine altın PVD kaplaması bulunuyor.

Satoshilabs ve Gray arasındaki yeni işbirliği, Ledger Nano X lansmanını takip ediyor. Gray, web sitesinde Corazon sürümünün Bitcoin’in 10. yıldönümüne ithafen olduğunu belirtiyor. Her cihaz sağlam bir titanyum bloğu olarak üretime giriyor ve daha sonra hafif fakat güçlü bir donanım cüzdanına dönüşüyor. Gray’in web sitesinde sınırlı sayıda üretilen modellerin elle kopyalanması imkansız bir dereceye sahip oldukları bilgisi yer alıyor. Kripto para destekçileri Corazon modellerini BTC veya BCH ile Bitpay üzerinden ödeme yaparak ön sipariş verebilir veya web sitesinden kredi kartları ile alabilirler.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar