Yükleniyor...
Sponsored

LUNC Topluluğuna Neblio’dan Destek Geldi

Kripto topluluğunun merakla takip ettiği Terra Classic (LUNC) için, merkeziyetsiz uygulamalar (DApp) platformu Neblio'dan destek geldi.

LUNC Topluluguna Nebliodan Destek Geldi

Kripto topluluğunun merakla takip ettiği Terra Classic (LUNC) için, merkeziyetsiz uygulamalar (DApp) platformu Neblio’dan destek geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Terra Classic ağını tekrar canlandırmak amacıyla kurulan Terra Rebels, sosyal medya paylaşımıyla Neblio ortaklığını duyurdu. Topluluk paylaşımda, kurumsal projelerden Neblio tarafından destek aldıklarını duyurdu. Bu ortaklığa göre DApp geliştiricisi, Terra Classic ağını geliştirmek için danışmanlık, altyapı hizmeti ve finansman konularında ön plana çıkacak.

LUNC ve Neblio Ortaklığı

Krizin ardından yeniden yapılanmayla ortaya çıkan Terra Classic ağı, büyük isimlerden destek almaya devam ediyor. Özellikle kripto para borsası Binance’nin yakım mekanizmasını duyurması büyük ses getirdi.

Tekrar eski günlerine dönmeye çalışan LUNC, bir başka desteği de Neblio tarafından aldı. Sosyal medya üzerinden duyurulan ortaklıkta, özellikle altyapı tarafında yapılacak çalışmalar dikkat çekti. Neblio, LUNC için DApp geliştirmelerinde bulunabilir.

Ayrıca finans konusunda da destek olacak geliştirici, Terra Classic ağındaki likidite eksikliğini ve nakit akışını sağlayabilir. Güçlü yatırımları neticesinde projenin canlanmasında büyük bir rol oynayacak gibi görünüyor.

Terra Classic ağındaki geliştirmeler ve onarmalar üzerinden bakıldığında, Binance gibi güçlü borsalarda da varlığını sürdüren Neblio’nun topluluğa yararı dokunacak gibi görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x