Yükleniyor...

MakerDAO, Spark Protocol ile Avantajlarını Artırıyor

MakerDAO, Spark Protocol sunumu yoluyla DAI kredi hizmetlerini artırıyor.

MakerDAO renBTCyi Teminat Kasasindan Cikariyor

MakerDAO, Spark Protocol sunumu yoluyla DAI kredi hizmetlerini artırıyor.

MakerDAO, DAI stablecoin merkezli bir DeFi borç verme protokolü olan Spark’ı kullanıcılarına sundu. Spark Protokol’ü ile birlikte proje kullanıcılarına yeni hizmetler sunmaya devam ediyor.

MakerDAO, Spark ile Kredi Hizmetlerini Artırmaya Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MakerDAO’nun yeni projesi Spark Protocol ile kullanıcılar, kripto varlıklarını teminat olarak kullanarak yıllık yüzde 1,1 oranında DAI ödünç alabilirler.

DAI stablecoin’inden sorumlu merkeziyetsiz varlık olan MakerDAO, stablecoin’i için merkeziyetsiz borçlanma çözümlerini geliştirmeyi amaçlayan bir DeFi kredi platformu olan Spark’ı tanıttı.

maker mkr fiyati

Spark, önde gelen borç verme protokolü Aave’nin Sürüm 3’ünün bir yazılım çatalıdır. Spark, doğrudan borç verme yeteneklerini MakerDAO’ya entegre ediyor. Spark aracılığıyla kullanıcılar, Ethereum (ETH), stake edilmiş Ethereum (stETH) ve DAI gibi varlıkları kullanarak DAI kredileri alabilecek. Spark, MakerDAO’nun yalnızca kullanıcıların fazla teminatlandırılmış borç olarak yeni DAI oluşturmasına izin veren birincil mekanizmasından bağımsız olarak çalışır.

MakerDAO, açıklamalarında şunları söyledi:

“Spark Protocol’ün ilk versiyonu olan Spark Lend, özellikle DAI odaklı kripto para tedarik etmek ve ödünç almak için tasarlanmış bir borç verme piyasasıdır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x