Yükleniyor...

Mark Cuban, Ethereum Hakkındaki Düşüncelerini Açıkladı

Ünlü milyarder Mark Cuban, kısa süre önce verdiği bir röportajda piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum'da “süper yükseliş” olacağını düşündüğünü söyledi.

Mark Cuban Ethereum Hakkindaki Dusuncelerini Acikladi

Ünlü milyarder Mark Cuban, kısa süre önce verdiği bir röportajda piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’da “süper yükseliş” olacağını düşündüğünü söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir aydan daha kısa bir süre içinde gerçekleşmesi beklenen Ethereum Merge‘ün, Ethereum’un enerji tüketimini 1.000 kat kadar azaltacağı tahmin ediliyor. Mark Cuban, bunu Ethereum’un boğa durumunu güçlendirebilecek “önemli” bir faktör olarak değerlendirdi. Yine de milyarder, Ethereum fiyatının kısa vadede Merge yükseltmesine nasıl tepki vereceğini bilmediğinden herhangi bir somut fiyat tahmini yapmaktan kaçındı. Bunun yanı sıra Cuban, ikinci en büyük ağın benimsenmesini sağlayacak yeterli uygulama olacağına inanıyor.

Mark Cuban Ethereum’a İnanıyor

Mark Cuban, bir süredir Ethereum hakkında olumlu konuşmalarıyla gündemde. Geçen Kasım ayında, Bitcoin rakibi tercihinin altını çizmek için kendisini “Ethereum maxi” olarak tanımlayacak kadar ileri gitmişti. Cuban, Ethereum’un faydaları nedeniyle üstün olduğuna inanıyor.

DefiLlama tarafından sağlanan verilere göre, Ethereum hala kripto para birimi sektöründe kilitli toplam değeri (TVL) bakımından pastanın 58’ini oluşturuyor. Muzların Bitcoin’den daha fazla faydası olduğunu iddia eden Dallas Mavericks sahibi, o zamandan beri en büyük kripto para birimi Bitcoin’e ısınmıştı. Artık Bitcoin’i altınla doğrudan rekabet halinde olan bir değer deposu olarak gördüğünü söylüyor. Aynı zamanda Cuban, Ethereum’un en iyi rakiplerinden biri olan Cardano’ya karşı oldukça şüpheci olmaya devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x