MATIC balinalarında hareketlilik başladı! • Coinkolik
Yükleniyor...

MATIC balinalarında hareketlilik başladı!

Santiment tarafından yayımlanan verilere göre MATIC balinaları teknik yapı eşliğinde hareketlilik gösterdi.

matic

Santiment tarafından yayımlanan verilere göre MATIC balinaları teknik yapı eşliğinde hareketlilik gösterdi.

Onchain analiz firması Santiment’e göre MATIC, son zamanlarda balina işlemlerinde bir artış gördü. Balina aktivitesinin bu kadar yüksek olması son olarak 22 Ağustos’ta, MATIC’in 0,60 dolar seviyesine yükselmesinden sadece birkaç gün önceydi. Bu durum, büyük yatırımcıların potansiyel bir fiyat artışı beklentisiyle MATIC biriktirdiğine dair bir gösterge olabilir.

Santiment chart 6 2048x693 1

MATIC, hem teknik analiz hem de onchain verileriyle öne çıktı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Güncel olarak MATIC, son 24 saatte yüzde 1,5 artışla 0,55 dolar civarında işlem görüyor. Bununla birlikte, Ağustos sonunda Yükselen Takoz formasyonunun kırılmasının ardından genel eğilim düşüş eğilimini sürdürüyor. Major coin, 0,75 dolarlık temel destek seviyesinin altına düşerek düşüş trendini doğruladı.

Fiyat o zamandan beri Haziran ayında 0,50 dolar civarında destek buldu. Ancak kısa, orta ve uzun vadeli zaman dilimlerinde genel eğilim aşağı yönlü olmaya devam ediyor. Momentum göstergeleri karışık; MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerinde (yükseliş), ancak RSI 45’in altında (düşüş eğilimi).

MATIC için izlenmesi gereken temel seviyeler, 0,50 dolarlık destek ve 0,75 dolar ve 1,00 dolarlık dirençtir. Tüccarlar fiyat alarmları kurmalı ve balina faaliyetlerini birikim işaretleri açısından yakından izlemeli. 0,50 dolarlık destek tutunamazsa MATIC daha fazla düşüş görebilir.

Balina işlemlerinde son dönemde yaşanan artış, MATIC boğalarına bir umut ışığı sağlıyor. Ancak teknik veriler genel olarak düşüş eğilimini sürdürüyor. MATIC’in trendin tersine döndüğünü doğrulamak için kilit seviyeleri geri alması gerekecek. O zamana kadar, kripto piyasalarındaki daha geniş düşüş eğilimi göz önüne alındığında dikkatli olunması gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x