Matrixport'tan 'Noel Baba Rallisi' tahmini: 56.000 dolar mümkün! • Coinkolik
Yükleniyor...

Matrixport’tan ‘Noel Baba Rallisi’ tahmini: 56.000 dolar mümkün!

Kripto hizmetleri sağlayıcısı Matrixport'a göre, 'Noel Baba Rallisi' ile Bitcoin (BTC) 56 bin dolara ulaşabilir.

Fotoram.io 21

Kripto hizmetleri sağlayıcısı Matrixport‘a göre, ‘Noel Baba Rallisi’ ile Bitcoin (BTC) 56 bin dolara ulaşabilir.

Kriptoya dair çeşitli hizmetler sunan Matrixport, son Bitcoin yorumuyla piyasayı ve yatırımcıyı büyüledi. BTC’nin yılın son haftalarına doğru yakalamış olduğu ivmeyi ele alan şirket, Wall Street’teki en ünlü sözlerden olan, “boğa piyasasının, dışarıdan bir güç etki etmedikçe hareket halinde kalma eğiliminde olduğudur” cümlesini akıllara getirdi. Matrixport, Isaac Newton‘un üçüncü hareket yasasına göre modellenen atasözünü BTC’nin fiyat hareketiyle birleştirerek yıl sonuna kadar 56.000 doların test edilebileceğini ifade etti.

Şirketin yetkili isminden çarpıcı açıklamalar geldi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Matrixport araştırma ve strateji başkanı Markus Thielen, “Bitcoin yılın bu zamanına kadar en az yüzde 100 artış gösterirse, o zaman yılı ortalama %65’lik, yıl sonu yükselişleriyle daha yüksek bir seviyede tamamlaması ihtimali yüzde 71’dir.” dedi. Şirketin BTC fiyatıyla ilgili genel kanısının pozitif olması, özellikle de platform kullanıcılarının heyecanını artırdı.

Perşembe günü müşterile yazdığı bir notta çarpıcı ifadeler kullanan Thielen şunları söyledi:

“Bitcoin, 18 Aralık’ta zirveye ulaşma eğiliminde olduğundan, Kasım başından Aralık ortasına kadar olan süreci ‘Noel Baba Rallisi’ olarak adlandırabiliriz.”

Haberin yazımı itibarıyla Bitcoin, yılbaşından bugüne yüzde 114’lük artışla 35.000 doların üzerinde işlem görüyor. BTC’nin bu etkili performansı, ETF gelişmeleriyle ve Federal Reserve’ün likidite sıkılaştırma döngüsüne bağlanabilir. Beklenen yüzde 65 fiyat artışı ise, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 65.000 doların üzerinde işlem görebileceği anlamına geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x