Yükleniyor...

Miami Belediye Başkanı, Bitcoin 2021 Konferansının Açılış Konuşmasını Yaptı

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Bitcoin 2021 konferansının açılış konuşmasını yaparak, bir para biriminin merkez bankasına bağlı olduğu günlerin sona erdiğini söyledi.

miami belediye baskani bitcoin 2021 konferansinin acilis konusmasini yapti

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Bitcoin 2021 konferansının açılış konuşmasını yaparak, bir para biriminin merkez bankasına bağlı olduğu günlerin sona erdiğini söyledi. Şimdiye kadar düzenlenen en büyük BTC konferansı olan Bitcoin 2021 şu anda Miami’de gerçekleşiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CryptoPotato’nun aktardığı üzere, etkinliğin açılışı beklendiği gibi şehrin belediye başkanı Francis Suarez tarafından gerçekleştirildi.

Miami Belediye Başkanı Suarez, Bitcoin ve kripto para birimlerinin tüm hareketinden övgüyle bahsetti. Hatta onları Miami’nin bir teknoloji merkezi olma yolunda başarmaya çalıştığı şeyle karşılaştırdı. Bitcoin ile Bitcoin’in başarısız olacağını ve başarısız bir finansal deney olarak kalacağını söyleyen tüm insanları karşılaştırdı.

İnsanları mevcut volatiliteye odaklanmayı bırakmaya çağırdı ve herkese Bitcoin fiyatının yılın başından beri yeşil bölgede olduğunu hatırlattı.

Suarez ayrıca Proof of Work ve Proof of Stake arasındaki çatışmanın eninde sonunda sona ereceğini söylerken, yenilenebilir enerji Bitcoin madenciliği söz konusu olduğunda ABD’nin bir güç merkezi olacağını da ileri sürdü.

Son olarak Suarez, “bir para biriminin merkez bankasına bağlı olduğu günlerin sona erdiğini” söyledi. Konuşmasını bitiren Francis Suarez, “dipten satın alma zamanı geldi” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x