Michael Saylor'dan Bitcoin'in Pazar Payına Dair Yorum • Coinkolik
Yükleniyor...

Michael Saylor’dan Bitcoin’in Pazar Payına Dair Yorum

Bitcoin savunucusu Michael Saylor, lider kripto paranın pazar payına dair yorumlarda bulundu.

michael saylor

Bitcoin savunucusu Michael Saylor, lider kripto paranın pazar payına dair yorumlarda bulundu.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, düzenleyicilerin baskı yapmaya devam etmesiyle birlikte Bitcoin’in kripto para piyasalarındaki hakimiyetinin neredeyse iki katına çıkacağını söyledi.

Michael Saylor: Bitcoin’in Piyasa Hakimiyeti İki Katına Çıkacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, düzenleyicilerin baskı yapmaya devam etmesiyle birlikte Bitcoin’in kripto para piyasalarındaki hakimiyetinin neredeyse iki katına çıkacağını söyledi. Saylor’a göre, diğer altcoin’lerin düzenleyiciler tarafından menkul kıymet olarak sınıflandırılması ve kullanımlarının azalması nedeniyle Bitcoin’in hakimiyeti yüzde 80’e yükselecek. Şu anda Bitcoin, kripto piyasasının toplam değerinin yaklaşık yüzde 48’ini oluşturuyor.

btc

Saylor, Bloomberg Television’a verdiği röportajda, yalnızca Bitcoin’in ve belki de birkaç diğer altcoin’in menkul kıymet olarak kabul edilmeyeceğini ve ABD kripto borsalarında işlem görmeye devam edeceğini tahmin etti. Bu nedenle, Bitcoin’in daha da güçleneceğini ve diğer altcoin’lere kıyasla daha fazla talep göreceğini düşünüyor.

Bitcoin’in fiyatının mevcut seviyeden on kat ve ardından tekrar on kat artmasını bekleyen Saylor, Bitcoin’in daha da değer kazanacağına inanıyor. Bitcoin hakimiyeti genellikle endüstri döngülerinde artış gösterirken, boğa piyasalarında diğer altcoin’lere yatırımcıların akmasıyla düşer.

Saylor, MicroStrategy şirketinin 2020 yılında Bitcoin almaya başladığını ve enflasyondan korunmak için nakit varlıklarını azaltmaya yönelik bir strateji izlediklerini belirtti. Mart ayı sonunda, şirketin toplamda 140,000 Bitcoin’e sahip olduğu bildirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x