Yükleniyor...

Morgan Stanley CEO’su, Kriptonun Bir Modadan İbaret Olmadığını Düşünüyor

New York'ta düzenlenen Reuters konferansına katılan Morgan Stanley CEO'su James Gorman, kripto paraların geçici bir heves olmadığını söyledi.

morgan stanley

New York’ta düzenlenen Reuters konferansına katılan Morgan Stanley CEO’su James Gorman, kripto paraların geçici bir heves olmadığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paraların var olmaya devam edeceğini düşünen Gorman, bununla birlikte bu varlıklara gerçek bir değer biçemeyeceğini söyledi.

Gorman, çok çeşitli sonuçları olan şeylere yatırım yapmaktan hoşlanmadığını da vurguladı.

Morgan Stanley CEO’su Kriptonun Spekülatif Olduğunu Düşünüyor

Eylül ayında CNBC’nin Mad Money programına katılan Gorman, kriptonun doğası gereği spekülatif bir varlık olduğunu söylerken, bunları bir değer saklama deposu olarak görmediğini de sözlerine ekledi.

Gorman, o dönemde herhangi bir kripto varlığa sahip olmadığını doğruladı ve Bitcoin’i 60.000 dolar fiyatıyla satın almadığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

Gorman, kripto para çılgınlığını 90’lı yılların sonundaki dot-com balonuyla kıyasladı ve pek çok yatırımcının bu tuzağa düştüğünü kaydetti.

Morgan Stanley, Grayscale Bitcoin Trust’ın hisselerine milyonlarca dolar yatırım yaptı. Hatta 2021 sonu itibariyle Ark Invest’ten daha fazla GBTC hissesine sahipti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x