Yükleniyor...

Motosiklet Yarışında Bitcoin

Avustralya bazlı Bitcoin ödeme altyapısı sağlayan Diamond Circle, Man Adası'nda (Isle of Man) yapılacak olan Tourist Trophy motosiklet yarışında, David Johnson isimli sürücüye sponsor oldu.

Avustralya bazlı Bitcoin ödeme altyapısı sağlayan Diamond Circle, Man Adası’nda (Isle of Man) yapılacak olan Tourist Trophy motosiklet yarışında, David Johnson isimli sürücüye sponsor oldu. Sürücünün kaskında ise Bitcoin logosu bulunacak.

Daha önceden DogeCoin kullanıcılarının sponsor olduğu NASCAR’da yarışan arabadan sonra; CoinDesk’in haberine göre, Diamond Circle da motosiklet sürücüsünün kaskına Bitcoin logosunu yerleştirerek, Bitcoin’in reklamını yapmış olacak.

Diamond Circle CEO’su Stephen Rowlison, bu tür uluslarlarası sponsorlukların, dijital paranın yaygınlaşması için çok önem arz ettiğini belirtti. Kampanya kapsamında Johnson’ın yarış takımına, Diamond Circle’ın ürettiği Bitcoin kartı hediye edildi.

Diamond Circle, Bitcoin ödeme sistemleri geliştirmekle birlikte ATMler, Bitcoin kartları, POS sistemleri ve exchange siteleri geliştiriyor.

Öne çıkarılan görsel, CoinDesk’ten alınmıştır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner