Yükleniyor...

NBA Takımlarından LA Clippers, Socios ile Ortaklığını Açıkladı

NBA'in önde gelen kulüplerinden LA Clippers, spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen blockchain platformu socios.

la clippers

NBA’in önde gelen kulüplerinden LA Clippers, spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen blockchain platformu socios.com ile ortaklığını duyurdu.

Ortaklık, sosyal medya, dijital ve mobil platformlarının çeşitli entegrasyonunu içerecek.

LA Clippers Küresel Ortaklıklar Sorumlusu Scott Sonnenberg, konuyla ilgili şunları söyledi.

“Clippers’ta taraftarlarımız önceliklidir ve Clipper Nation ile olan ilişkimiz her temas noktasında, kesintisiz etkileşimler üzerine kuruludur

Socios.com, küresel bir fan topluluğu lideri ve tıpkı bizim gibi teknolojinin spor endüstrisini nasıl ileriye taşıdığını anlıyorlar. Onlarla ortak olmaktan ve blockchain alanında ilişkimizi ilerletmekten heyecan duyuyoruz”

Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus da ortaklıkla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“LA Clippers’ın hızlı bir biçimde genişleyen ağımıza katılan son büyük ABD kulübü olmasından mutluyum. Clippers, hayran platformumuzun markalarını küresel olarak nasıl ölçeklendirilmelerini sağlayacağını tam olarak anlıyor ve bu sebeple onlarla yaptığımız plandan ötürü çok heyecanlıyım. Bu, işimiiz için ileriye doğru atılmış önemli bir adım daha”

Clippers böylelikle FC Barcelona, ​​Juventus, Paris Saint-Germain, AC Milan, Manchester City, Inter Milan, Arsenal, UFC, NASCAR’S Roush Fenway Racing, ve New Jersey Devils de dahil olmak üzere Socios’un 50’den fazla kulübü içeren uluslararası ağına katılmış oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x