Yükleniyor...

Neutron (NTRN) zirvede: Dikkat çeken yükseliş!

Cosmos ekosisteminin popüler kripto parası Neutron (NTRN) son 24 saatte yüzde 20'nin üzerinde artış kaydetti Kripto para piyasası, Bitcoin'in (BTC) ipleri eline almasıyla yükselişe geçti.

ntrn grafik analiz

Cosmos ekosisteminin popüler kripto parası Neutron (NTRN) son 24 saatte yüzde 20’nin üzerinde artış kaydetti

Kripto para piyasası, Bitcoin’in (BTC) ipleri eline almasıyla yükselişe geçti. BTC geçtiğimiz gün 50 bin dolara ulaşarak sektörde ses getirdi. Kripto para yatırımcıları BTC yükselişiyle birlikte boğanın başladığını düşünmeye başladı.

Kripto para piyasasının yükseliş yönlü ilerleyişinde Neutron (NTRN) dikkatleri üzerine çekti. NTRN son 24 saatte yüzde 23’lük yükselişe imza attı. Ayrıca NTRN son bir haftada yüzde 35 değer kazandı. Peki NTRN yükselişini sürdürebilecek mi?

Neutron (NTRN) yükselişiyle ön planda

Neutron (NTRN) son 24 saatte gerçekleştirdiği yüzde 23’lük yükseliş ile günün zirvesinde yer aldı.

Zincirler arası akıllı sözleşme platformu Neutron, Binance’in 38’inci Launchpool ürünü olarak piyasaya sürüldü. Neutron, Cosmos ekosisteminde yer alması ve farklı zincirler arasında kolay bir şekilde işlem yapmayı sağlamasıyla popülerlik kazandı.

Neutron, Celestia ve Dymension kadar ön planda olmasa da büyük bir topluluğa sahip durumda. Projedeki ilerleyiş ise NTRN fiyatına pozitif yansıyor.

NTRN grafik analiz 13 şubat

Popüler kripto para birimi NTRN, 1,30 dolar direncini aştı ve bu direncin üzerinde kalıcılık sağladı. Boğa beklentilerinin arttığı NTRN söz konusu direnç seviyesini koruduğu müddetçe yükselişini sürdürebilir. NTRN yükselişe devam etmesi halinde 1,4080 dolar direncini hedefleyebilir. 1,40 dolar direnci aşılırsa NTRN fiyatı kısa sürede 1,5370 dolara yükseliş gerçekleştirebilir. NTRN için diğer bir direnç noktası ise 1,6525 dolar olacaktır.

Öte yandan NTRN, 1,30 dolar desteğini kaybetmesi halinde düşüşe geçebilir. Düşüş senaryosunda 1,20 dolar ila 1,15 dolar arasında yer alan alım bölgesi çalışabilir. Bu bölge de kaybedilirse fiyat kısa sürede 1,10 dolara düşüş yaşayabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x