Yükleniyor...

NFT Furyası! Dijital Batman Tablosu Rekor Fiyata Satıldı!

Beş parçalık bir Batman dijital sanat koleksiyonu, Makersplace'de birleşik 540.

NFT Furyasi Dijital Batman Tablosu Rekor Fiyata Satildi

Beş parçalık bir Batman dijital sanat koleksiyonu, Makersplace’de birleşik 540.86 Ether’e satıldı (yaklaşık 220 bin dolar) ve bu, kripto sanat eserleri için rekor bir fiyat.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nadir Sanat Dark Knight animasyonlar veya PNG dosyaları topluluğudur. DC çizgi roman sanatçısı José Delbo ve kripto sanatçısı Trevor Jones tarafından yaratıldı.

Bu anlamda en yüksek fiyat daha önce Genesis adlı tablo için verilmişti (302.5 ETH, yaklaşık 113 bin dolar).

NFT’ler Rekor Kırıyor

NFT satış yeri Makersplace’teki yüksek değerli sanat eseri için yapılan açıklamaya göre “Sonunda figür ortaya çıkıyor ve kahramanımız doğrudan izleyiciye bakarak hayat buluyor” dedi.

Gizemli koleksiyoncu Maxstealth, Genesis’i almak için “Phillector” ve “Museum of Crypto” adlı diğer koleksiyonerle açık artırmada yarıştı ve sonunda eseri almayı becerebildi.

NFT koleksiyonunda birçok sanat eserine sahip olan Maxstealth “Yaratıcı Kimdir 2” başlıklı başka bir Batman sanat eserine şimdiden 55.000 dolardan fazla para harcadı. Gizemli koleksiyoner, 17 Ekim müzayedesinde en büyük harcama yapan kişi oldu.

Eşsiz token’lı dijital sanat için mevcut rekor, Matt Kane’in Eylül ayında 262 ETH veya 101.100 dolara satılan Bitcoin fiyat oynaklığıyla her gün fiyatı değişen bir parça olan “Right Place & Right Time – Doğru Yer ve Doğru Zaman” tarafından tutuluyor.

Nonfungible.com’dan alınan verilere göre, dünya çapında son birkaç yılda 131 milyon dolardan fazla NFT satıldı.

Batman Kimdir?

Batman, DC Comics tarafından yayınlanan Amerikan çizgi romanlarında görünen popüler bir kurgusal süper kahramandır. Karakter sanatçı Bob Kane ve yazar Bill Finger tarafından yaratıldı ve çevrimiçi ansiklopedi Wikipedia’ya göre ilk olarak 1939’da Detective Comics’te göründü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x