Yükleniyor...

Nifty Gateway’in Kurucuları Şirketten Ayrılıyor

Gemini'deki artan sorunlar ve son zamanlarda yaşanan işten çıkarmalar arasında Nifty Exchange'in kurucuları işten ayrılıyor.

Avrupa Parlamentosunun NFT Hamlesi Rafa Kaldirildi

Gemini’deki artan sorunlar ve son zamanlarda yaşanan işten çıkarmalar arasında Nifty Exchange’in kurucuları işten ayrılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gemini borsasının iflasın eşiğine gelmesi ve işten çıkarma dalgalarının artması firmanın diğer şirketlerini de zor duruma soktu.

Gemini Borsasının NFT Platformunda İşten Ayrılık

Gemini’nin sahibi olduğu NFT pazar yeri Nifty Gateway’in kurucu ortakları, sonunda başka bir şirket kurmak için kripto borsasından ayrılıyor.

Bu konu hakkında ise Twitter üzerinden açıklama geldi.

Duncan Cock Foster, kendisinin ve erkek kardeşinin teknik lider olarak mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı Eddie Ma’nın ve teknoloji dışı lider olarak toplayıcı hizmetler ve büyüme direktörü olarak Tara Harris’in görev alacağını söyledi. Kendisinin ve Griffin’in sürekliliği sağlamak için şirkette danışman olarak devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Gemini, 2019’un sonlarında Nifty Gateway’i satın aldı ve Duncan ve Griffin, yatırımcıların fiat ile NFT satın almalarına olanak tanıyan arka uç altyapısını sağlamak için Gemini’nin kurucu ortakları Cameron ve Tyler Winklevoss’tan oluşan başka bir ikiz grubuyla birlikte çalışmıştı. Geldiğimiz noktada ise Nifty Exchange’in kurucuları şirketten ayrılıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x