Yükleniyor...

Nijerya’nın SEC kolundan Binance’e uyarı!

Nijerya Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), yerel yatırımcıları Binance'i kullanma konusunda uyardı.

sec kripto

Nijerya Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), yerel yatırımcıları Binance’i kullanma konusunda uyardı.

SEC baskısı Binance üzerinde sürüyor. Uzun bir süredir SEC ile gerginliği devam eden popüler kripto para borsası, bu sefer de Nijerya’dan darbe aldı. Nijerya’nın SEC şubesi, Binance kullanıcıları hakkında uyarı yayımlayarak, yasa dışı kullanıcılara parmak basan Nijerya’nın SEC’i, küresel anlamda dikkatleri topladı.

Binance

SEC Nijerya, yasa dışı kullanıcıları radarına aldı

SEC, Haziran ayında Binance Nijerya’nın faaliyetlerini sınırlayan bir genelge yayımladı. Genelge, yatırımcılar ve platformlar için şu anda yayımlanan uyarıyı temsil ediyor. Ancak Binance Nijerya, Binance ile herhangi bir bağlantısı olmayan platform şeklinde ifade edildi. Bu durumlara yanıt olarak Binance, Binance Nijerya hakkında bir durdurma ve vazgeçme bildirimi yayınladı.

Yalnızca Nijerya değil global olarak Binance üzerindeki baskısını devam ettiren SEC, kripto paralarda da bir gerginlik yaratıyor. Ripple ve Binance hakkında zaman zaman gündeme gelen SEC, negatif herhangi bir durumda direkt olarak BTC fiyatını sallayıp, altcoin’lerde daha büyük düşüşlere yol açabiliyor.Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x