Yükleniyor...

OpenAI, Android için resmi ChatGPT uygulamasını başlattı!

OpenAI, yapay zeka ChatGPT sohbet robotunun Android sürümününe yönelik planını açıkladı.

OpenAI

OpenAI, yapay zeka ChatGPT sohbet robotunun Android sürümününe yönelik planını açıkladı. 

Şirket, Google Play Store’da, kullanıcıların uygulama hazır olduğunda kurulum için kaydolmalarına olanak tanıyan bir ön sipariş sayfası sağladı. 21 Temmuz’da OpenAI, popüler yapay zeka (AI) ChatGPT sohbet robotunun Android sürümünü önümüzdeki hafta başlatma planını açıkladı. Ayrıca, Mayıs ayında iOS kullanıcılarına sunulmasını bekleniyor.

Ekran Resmi 2023 07 22 11.28.38

OpenAI, faaliyetlerini giderek artırıyor

OpenAI, lansmanı bir tweet ile duyurdu. Google Play Store’da bir ön sipariş menüsü oluşturuldu. Bu durum, kullanıcıların uygulama hazır olduğunda kurulum için kaydolmalarına imkan sağlıyor. OpenAI, Android uygulamasının web sürümüne kıyasla geliştirilmiş güvenlik önlemleri üzerinde duruyor. Ek olarak, iOS sürümüne benzer şekilde, cihazlar arasında konuşma geçmişi senkronizasyonu gibi özellikler de sunacak.

Şirketin böylesine bir adım atması, kripto endüstrisine de ayna tutabilir. Bir süredir stabil şekilde seyreden AI bazlı kripto paralar, OpenAI ve ChatGPT faktörüyle yeniden bir ivme kazanabilir. OpenAI’nin bu hamlesiyle beraber kripto yatırımcıları, AI temalı coin’leri yakından takip ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x