PayPal, Cryptocurrencies Hub hizmetini başlatıyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

PayPal, Cryptocurrencies Hub hizmetini başlatıyor!

Ödeme devi PayPal, kullanıcıların Bitcoin (BTC) ile etkileşimde bulunması adına yeni hizmeti Cryptocurrencies Hub'ı kullanıma sundu.

paypal bitcoin btc

Ödeme devi PayPal, kullanıcıların Bitcoin (BTC) ile etkileşimde bulunması adına yeni hizmeti Cryptocurrencies Hub’ı kullanıma sundu.

Birkaç gün önce stablecoin’i PayPal USD’yi (PYUSD) piyasaya süren ödeme devi, kullanıcıların BTC tutmasına ve etkileşimde bulunması dair yeni hizmeti Cryptocurrencies Hub’ı duyurdu. Kripto endüstrisine yönelik arka arkaya hamlelerde bulunan PayPal, son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Son dönemdeki gelişmeler hakkında PayPal’dan açıklama geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket, Cryptocurrencies Hub’daki faaliyetler ile kripto para hizmetlerini genişletmeyi hedeflediğini ifade etti. Kripto para ticaretinden sonra depolanan varlıklar ile PayPal üzerinden ödeme gerçekeleştirebileceğini belirten ödeme devi, yeni gelişmeler ile ilgi topaldı. PYUSD ve diğer varlıklar arasındaki etkileşimin önemini vurglayan PayPal, şunları söyledi;

“Kripto Para Birimleri Merkezinizdeki herhangi bir bakiye, gösterilen her bir Kripto Varlığın miktarına sahip olduğunuzu temsil eder. Dijital Kripto Varlıkları Kripto Varlık bakiyenizde tutmayacaksınız. Kripto Para Birim Merkezinizi yalnızca Bakiye Hesabınızın bir parçası olarak kişisel PayPal hesabınız üzerinden erişerek kullanabilirsiniz. Hawaii’de ikamet ediyorsanız, şu anda bir Kripto Para Birimi Merkezi kurmanıza izin vermeyeceğiz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x