PayPal, Web3 Girişimine Yatırım Yaptı • Coinkolik
Yükleniyor...

PayPal, Web3 Girişimine Yatırım Yaptı

PayPal, Web3'e geçişi destekleyen dijital bir cüzdan sağlayıcı girişimine yatırım yaptı.

paypal

PayPal, Web3’e geçişi destekleyen dijital bir cüzdan sağlayıcı girişimine yatırım yaptı.

Magic, PayPal Ventures’ın liderliğindeki bir turda Cherubic, Synchrony, KX, Northzone ve Volt Capital gibi şirketlerden 52 milyon dolar topladığını duyurdu.

Web3 Girişimi Magic, PayPal’dan Yatırım Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PayPal Ventures, Web3’e geçişi destekleyen bir dijital cüzdan sağlayıcısı olan Magic’e yatırım yapıyor. Magic, PayPal Ventures’ın liderliğindeki bir turda Cherubic, Synchrony, KX, Northzone ve Volt Capital gibi şirketlerden 52 milyon dolar topladığını duyurdu.

paypal

Magic’in “stratejik finansman turu” olarak adlandırdığı bu yatırım turuyla birlikte şimdiye kadar toplamda 80 milyon doların üzerinde bir fon elde ettiğini belirtti. Magic’in kurucu ortağı ve CEO’su Sean Li, Web3 kullanım durumlarında büyük kuruluşlardan istikrarlı bir artış gördüklerini ifade etti. Küresel markaların blok zincirinin potansiyelini fark ettiklerini ve müşterileriyle etkileşim kurmak ve yeni gelir fırsatları yaratmak için bunu kullandıklarını söyledi.

Magic, Macy’s mağazası ve oyuncak üreticisi Mattel gibi ünlü markalarla iş birliği yaptığını belirtti. Şirketin odak noktası, tüketicilerin dijital varlıklarını kolayca saklayabilmelerini sağlayan gözetim dışı bir cüzdanı, bir e-posta adresi veya sosyal medya hesabıyla bağlantılı olarak sunmaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x