Yükleniyor...

MetaMask, ABD’de PayPal ile Kripto Satımlarına Başladı

MetaMask'ın PayPal entegrasyonunu duyurmasının ardından Ethereum alım satım işlemleri ABD'de başladı.

metamask oltalama saldirisi

MetaMask‘ın PayPal entegrasyonunu duyurmasının ardından Ethereum alım satım işlemleri ABD’de başladı.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar alım satımların yanı sıra Ethereum’u PayPal’dan MetaMask‘a aktarabilir. İki şirket ilk olarak 2022’de işbirliklerini duyurdular.

MetaMask, PayPal ile Ethereum Satımlarına Başladı

Kripto cüzdanı ve merkezi olmayan uygulama (DApp) sağlayıcısı MetaMask, MetaMask‘ın en büyük pazarlarından biri olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar için PayPal aracılığıyla Ethereum satın alımlarını sunmaya başladı. Şirket, Ethereum sunan ilk Web3 cüzdanı olduğunu iddia ediyor.

ethereum stake

İşbirliği sayesinde, Amerikalı kullanıcılar artık MetaMask kullanarak Ethereum satın alırken ödeme yöntemi olarak PayPal’ı seçebilecekler. Entegrasyon ayrıca ETH’yi PayPal’dan MetaMask’a aktarmayı da mümkün kılacak.

Ethereum, Polygon, Arbitrum, BNB Smart Chain, Avalanche, Fantom, Optimis ve Celo dahil olmak üzere sekiz ağda 90’dan fazla kripto para birimini destekleyen hizmet 189’dan fazla ülkeyi kapsayacak. MetaMask bu özelliğini geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Özellik, her bir satın alma işleminde, özelleştirilmiş bir fiyat teklifi sağlamak için kullanıcının konumunu ve yerel düzenlemeleri dikkate alacağı açıklanmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x