Polygon Labs'ten Blok Zinciri Kullanımına Yeni Adım • Coinkolik
Yükleniyor...

Polygon Labs’ten Blok Zinciri Kullanımına Yeni Adım

Polygon Labs, blockchain kullanım durumları için açık veritabanını kullanıma sunacağını duyurdu.

polygon matic

Polygon Labs, blockchain kullanım durumları için açık veritabanını kullanıma sunacağını duyurdu.

Polygon Labs’in yeni hamlesi “The Value Prop”veritabanı, 39’a kadar kullanım durumunu ve 300’den fazla uygulamayı barındırıyor. Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon Labs, Perşembe günü yaptığı duyuruda, dünyanın dört bir yanından herhangi bir uygulamada blockchain’in olumlu kullanım durumlarını gösteren açık bir veritabanı yayınladı.

Polygon, Faaliyet Alanını Genişletiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Polygon Labs Baş Politika Sorumlusu Rebecca Rettig, vermiş olduğu bir röportajda, “Bu sadece başlangıç. Burası durağan bir web sitesi olmayacak” dedi. 2023’ün ilk çeyreğinde etkili bir performans gösteren Polygon ekibi, son zamanlardaki duyurularıyla yeniden ön plana çıktı. Fakat olayı token bazında değerlendirdiğimizde, Polygon (MATIC) kısa sürede sert düşüşler yaşadı.

Son bir haftada yüzde 33 değer kaybeden MATIC, Polygon ekosisteminde korku yarattı. Sene başında 0,75 dolardan 1,5 dolara ulaşarak yüzde 100 artan MATIC, güncel olarak 0,59 dolardan görüyor. BTC’nin o zamanlar daha düşük seviyede olmasına rağmen güncel fiyatı aşağıda olan MATIC için fiyatın hangi yöne hareket edeceği merak konusu oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x