Polygon'da istifa rüzgarı: MATIC yatırımcıları endişeli • Coinkolik
Yükleniyor...

Polygon’da istifa rüzgarı: MATIC yatırımcıları endişeli

Polygon kurucu ortağı Jaynti Kanani altı yıllık görevinden istifa etti.

polygon

Polygon kurucu ortağı Jaynti Kanani altı yıllık görevinden istifa etti. Ağın yerel kripto para birimi MATIC’in bu karardan etki alıp almayacağı ise kullanıcılar arasında endişe yarattı.

“Yeni hedeflere odaklanacağım”

2017 yılında Sandeep Nailwal ve Anurag Arjun ile birlikte Polygon blokzincir ağını kuran Jaynti Kanani görevinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kanani, yeni hedeflere odaklanacağını vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kurucu ortak Sandeep Nailwal ise Kanani’nin gönderisine şu şekilde yanıt verdi:

“Keşke bu çılgın yolculukta, yani Polygon’da daha uzun süre birlikte daha fazlasını yapabilseydik. Ama yapman gerekeni yapmalısın.”

MATIC fiyatı düşecek mi?

Öte yandan ağın bağlı olduğu şirket Polygon Labs’ın baş hukuk sorumlusu Marc Boiron, geçtiğimiz Temmuz ayında CEO’luğa terfi etmişti. Başkan Ryan Wyatt ise danışmanlık görevinden istifa etmişti.

Tüm bu değişiklikler MATIC sahiplerini endişeye sürükledi. Ağın yerel kripto para brimi olması dolayısıyla MATIC coin fiyatının gelişmelerden etkilenip etkilenmeyeceği merak edildi. MATIC mevcut durumda söz konusu haberlerden etkilenmedi ve ay başından bu yana sabitlenen 0,55 ile 0,58 ABD doları aralığında kaldı.

MATIC güncel fiyatı şu şekilde:

matic-network

Polygon (MATIC)

0.910155 $

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x