Yükleniyor...

Poolin, Likidite Sorunları Nedeniyle Para Çekme İşlemlerini Askıya Alıyor

Kripto madencilik havuzu Poolin, likidite sorunları nedeniyle, Bitcoin ve Ethereum çekme işlemlerini askıya alacağını açıkladı.

poolin

Kripto madencilik havuzu Poolin, likidite sorunları nedeniyle, Bitcoin ve Ethereum çekme işlemlerini askıya alacağını açıkladı.

Kripto firmalarının yaşadığı likidite sıkıntısına Poolin de dahil oldu. Şirketin uzun süredir likidite sorunlarına sahip olduğu biliniyordu.

Poolin, Para Çekme İşlemlerini Askıya Alıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Günün erken saatlerinde Poolin, likidite sorunları yaşadıklarını kabul etmiş ve bunun için önlem alacaklarını ifade etmişti.

Şirket bugün gerçekleştirdiği açıklama şu ifadeleri kullanmıştı:

“Poolin, son zamanlarda artış gösteren para çekme işlemleri nedeniyle bazı likidite sorunlarıyla karşı karşıya. Ancak lütfen tüm kullanıcı varlıklarının güvende olduğuna ve şirketin net değerinin pozitif olduğuna emin olun”

Poolin, havuzda kalan Bitcoin ve ETH varlıklarının bir anlık görüntüsünün alınacağını da ifade etti.

“6 Eylül’den sonra çıkarılan paralar normal şartlar altında günlük olarak ödenecek. Diğer kripto paralar ise etkilenmeyecek. Kalan bakiyeler için ödeme planının ayrıntıları, ayrıntılar belirlendiğinde açıklanacak”

Pekin merkezli şirket, para çekme işlemlerini askıya alan kripto firmaları arasına katılmış oldu. Voyager Digital ve Vauld gibi kripto kredi firmaları da, Temmuz ayında para çekme işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x