Yükleniyor...

Popüler Analist: Ethereum 15 Dolara Düşebilir!

En büyük altcoin olan Ethereum, son dönemde piyasadaki birçok kripto para birimi gibi pek iyi performans göstermiyor.

Ethereum ETH

En büyük altcoin olan Ethereum, son dönemde piyasadaki birçok kripto para birimi gibi pek iyi performans göstermiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

4 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan İstanbul güncellemesi için artık son hazırlıkların yapıldığı platformda aynı zamanda yeni yıl ile birlikte Proof of Stake (PoS) yapısına geçiş yapılacak.

Tüm zamanların en yüksek seviyesini 1.400 dolar ile gören Ethereum, CoinMarketCap’in verilerine göre bu yazının kaleme alındığı sırada 185 dolardan işlem görüyor. Buna karşın kripto para piyasasının popüler analistlerinden birisi olan Twitter’daki Crypto Dude’a göre büyük bir düşüş kapıda olabilir.

Bugün Twitter’dan paylaştığı analizi ile Ethereum’un yüzyılın short hareketi için aylık kapanışı beklediğini belirten analist, uzun vadeli grafikte Ethereum’un 365 dolar direncinden döndüğünü ve 198 dolar desteğinin de altına indiğini ifade etti. Crypto Dude’a göre eğer ay sonunda kapanış 198 dolarlık desteğin üstünde olmayacak olursa Etheruem fiyatı 15 dolara kadar düşebilir.

Bu senaryonun gerçekleşmesi durumda, Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 99 oranında düşmüş olacak. Bu seviyenin görülmesi durumunda yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmak için Ethereum’un tam 95 katlık bir değer artışı görmesi gerekecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x