Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Popüler Analist: "Ethereum (ETH) Kısa Vadede 710 Doları Hedefliyor"

Popüler Analist: “Ethereum (ETH) Kısa Vadede 710 Doları Hedefliyor”

ABONE OL:google-news

Ethereum (ETH) ve toplu kripto para piyasası son birkaç gündür yoğun bir yükseliş trendine girdi ve alıcılar daha yüksek zirveleri hedefledikçe, fiyat hareketlerini de tamamen kontrol ediyor.

ETH, 2017 yılında yaşanan çöküşünden bu yana en yüksek fiyat seviyelerine yükseldi ve boğalar en büyük altcoin’i bir gecede 550 dolar seviyesine kadar yükseltmeyi başardı. Bu fiyat seviyesinde, yükselişini yavaşlatan ve kısa ömürlü bir satış görmesine neden olan bir miktar yoğun direnç bulunuyor.

Popüler kripto para analisti, Ethereum’un bu direnci kırmasının ardından kısa vadede 710 dolar seviyesine kadar yükseleceğine dair inancının tam olduğunu belirtti.

Ethereum yazım itibari ile 540 dolar seviyesinden işlem göremeye devam ediyor. Bu seviye, ETH’nin 2017 yılının sonlarında belirlenen 1.000 doların üzerindeki en yüksek seviyesinden düştüğünden beri gördüğü en yüksek fiyat.

550 dolar civarında yoğun bir direnç ile karşı karşıya kalan en büyük altcoin’in bu seviyenin üzerine çıkıp çıkamayacağı orta vadeli görünümüne ışık tutacaktır.

ANALİZ: ETH ANAHTAR SEVİYEYİ KIRABİLİRSE 710 DOLARA ULAŞACAK

Popüler kripto para analisti yakın zamanda attığı bir tweet’te, kilit bir destek seviyesinin bulunduğunu ve bu seviyesinin kırılması durumunda ciddi bir yükseliş yaşanacağını belirtti.

ethereum grafik 1
Önümüzdeki birkaç gün, Ethereum ve kripto para piyasasının geri kalanının yakın vadede nereye yöneleceğine dair ciddi bilgiler ortaya çıkacaktır.

Bitcoin, 19.000 doların altında sabit kalırsa veya bu seviyenin üzerinde kırılırsa, Ethereum’un yükselişi de hız kazanacaktır.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar