Yükleniyor...

Popüler Analist İzlenecek 8 Altcoin’i Açıkladı

Tanınmış kripto para trader’ı ve analist Crypto Messiah, gelişen merkezi olmayan finans (DeFi) pazarında en çok tercih ettiği kripto para birimlerini açıklıyor.

populer analist 8 altcoin acikladi

Tanınmış kripto para trader’ı ve analist Crypto Messiah, gelişen merkezi olmayan finans (DeFi) pazarında en çok tercih ettiği kripto para birimlerini açıklıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter’da yayınladığı yeni bir videoda trader, piyasa trendlerinin DeFi’nin yükselen boğa bölgesinde kaldığını gösterdiğini söylüyor. Trader, şu ifadeleri kullanıyor:

“Trend gerçekten güçlü olduğunda ve bu boğa piyasası trendlerine baktığımızda, kurulumlar düşüşe geçtiğinde bile başarısız oluyor. Ayı piyasasında olduğu gibi, bu yükseliş kurulumunu gördüğünüzde ve bunun gideceğini düşündüğünüzde, kurulumun aslında başarısızlık olma ihtimali de yüksek. Aynı şey bir boğa piyasası için de geçerli. Şu anda gerçekten iyiyiz. İşler düşüşte gibi görünse bile, hala düşüş yaşanmıyor. Boğa piyasalarının yaptığı budur. Tanrı bilir ne kadar uzun süre bu boğa pazarında olacağız.”

Trader’ın Listesinde Hangi Altcoin’ler Var?

Popüler trader Crypto Messiah’ın listesinde ilk olarak Curve (CRV) bulunuyor. Trader, kripto para varlığının piyasa değerinin fırlayacağına inanıyor:

“Curve gibi şeylerin bir milyar dolarlık sınıra gideceğinden hiç şüphem yok. Bu kaçınılmaz… İnsanlar, likidite tarımını artırmak ve aynı zamanda yönetişime katılmak için bu coin’i kilitlemek zorunda.”

Kripto strateji uzmanı ayrıca ACO’yu (AUC) da izliyor. Analiste göre balinalar hareketlerini gizlemek için gözlerini görece bilinmeyen DeFi mücevherine çevirecek.

Crypto Messiah ayrıca Polkadot’tan (DOT) daha büyük bir ekosisteme sahip olduğunu ve Ethereum’a (ETH) göre önemli bir pazar payına sahip olduğunu söylediği Cream’in (CREAM) gelişimini de dört gözle bekliyor:

“Şu anda CREAM konusunda gerçekten çok heyecanlıyım. Binance Akıllı Zincir bu hafta sonu piyasaya çıktı… Binance Smart Chain büyük bir anlaşma çünkü DeFi’nin Binance ekosistemine gelmesini sağlayacak.”

Bu arada, Crypto Messiah, Darwinia Commitment Token’ın (KTON) 375 dolarlık mevcut fiyatından 500 dolara yükselme potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Ek olarak, trader Falconswap (FSW), Sperax (SPA), DegenVC (DGVC) ve Mantra DAO’yu (OM) da izliyor. Trader’a göre bu kripto paralar sağlam piyasa yapıları nedeniyle çok sıcak görünüyor.

“Piyasa Balonu Patlayacak”

Crypto Messiah, DeFi coin’lerinin yükselişe geçmesine rağmen, piyasa balonunun kaçınılmaz olarak patlayacağı konusunda da uyardı. Ayrıca, Ethereum’un yaratıcısı Vitalik Buterin de bu konuda dikkatli davrandığını söylüyor:

“Şahsen, daha sürdürülebilir bir şeye yerleşene kadar yield farming alanından tamamen uzak duruyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x