Yükleniyor...

Popüler Analist Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) İzleyebileceği Seviyeleri ‘Gerçekçi’ Bir Şekilde Ortaya Koyuyor

Yakından takip edilen zincir üstü analist Willy Woo, mevcut döngüde Bitcoin (BTC) için ‘gerçekçi’ bir fiyat yolu oluşturuyor.

populer analist willy woo bitcoinin btc izleyebilecegi seviyeleri gercekci bir sekilde ortaya koyuyor

Yakından takip edilen zincir üstü analist Willy Woo, mevcut döngüde Bitcoin (BTC) için ‘gerçekçi’ bir fiyat yolu oluşturuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

What Bitcoin Did with Peter McCormack’in yeni bir bölümünde Woo, Bitcoin boğa piyasasının devamını tetikleyebilecek birkaç kilit seviyeyi sıralıyor. 

Analiste göre, Bitcoin’in zincir üstü temelleri şu anda BTC’ye 50.000 ila 60.000 dolar arasında bir değer atfediyor. Woo ayrıca, Bitcoin’in yükseliş momentumunu ateşleyebilmesi için geri alması gerektiğini düşündüğü önemli bir fiyat seviyesinin de altını çiziyor:

“50.000-60.000 dolar aralığında olmayı hak ediyoruz. 42.000 doları kırdığımızda bu, uzun zaman bulunduğumuz kanalın uzun vadeli bir çizgisi ve oradan 50.000 dolar arasında gerçekten hiçbir şey yok.

42.000 ila 50.000 dolar sadece bir boşluk. Yani 42.000 doları kırarsak, 50.000 dolara ulaşmak için fazla zamanımız olmayacak.”

Woo, Bitcoin konusunda olumlu olsa da, 42.000 dolar geçildiğinde Bitcoin’in hızlı bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağına inanmıyor. Woo’ya göre, Bitcoin’in yeni zirveleri denemeden önce 50.000 ila 60.000 dolar aralığında bir süre hareket etme olasılığı daha yüksek:

“Bence biraz daha zaman geçireceğiz. Hemen ulaşmamızı beklemiyorum ama her şey olabilir. Oradaki bölgenin bir kısmını yeniden test etmemizi bekliyorum çünkü o bölgede 50.000 ile 60.000 dolar için keşif yaparken çok uzun süre bulunduk ve sonra, vay, eğer tüm zamanların en yüksek seviyesini kırarsak… bunu kırarsak, yeniden başlarız!”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x