Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Popüler Kripto Para Uygulaması Hack'lendi! Kullanıcılara Ofansif Mesajlar Atıldı

Popüler Kripto Para Uygulaması Hack’lendi! Kullanıcılara Ofansif Mesajlar Atıldı

ABONE OL:google-news

Kripto para takip etme ve alım satım uygulaması olan Blockfolio, hacklendi. Blockfolio üzerinden kullanıcılara bildirim olarak ofansif, ırkçı ve suç teşkil eden eylemlerle ilgili çeşitli mesajlar yollandı.

FTX’e ait kripto para portföyü izleme uygulaması Blockfolio, saldırıya uğrayarak kullanıcılarına rahatsız edici içerikler yollamaya başladı. Blockfolio, konuyu araştırdığını söyledi. Firma, kullanıcı fonlarının güvende olduğunu ve trade hizmetlerinin sorunsuz çalıştığını açıkladı. Blockfolio, şu ifadeleri kullandı:

“Bugün yayınlanan saldırgan mesajlar için çok üzgünüz. Fonlar etkilenmedi. Bu durum herhangi bir trade özelliği ile etkileşime girmedi. Güvenliği ihlal edilmiş Signal ileticisine erişimi iptal ettik ve mesajları kaldırdık. Uygulamanın izleme bölümleri anlık olarak tekrar çevrimiçi. Ticaretin etkin olduğu tüm Blockfolio kullanıcılarına, bu hafta kaydolan herkes gibi (en fazla 1 milyon kişi) ücretsiz 10 ABD doları kredi verildi.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar