Yükleniyor...

Proof’tan Hack’lenme Sonrası Açıklama

Proof'un mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı, kurucunun 1 milyon dolarlık hack'inin ardından NFT'lerinin güvenli olduğunu söyledi.

proof nft

Proof’un mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı, kurucunun 1 milyon dolarlık hack’inin ardından NFT’lerinin güvenli olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Proof Collective’in mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı Arran Schlosberg, Proof’un kurucusu Kevin Rose’un milyon dolarlık hacklemesinin ardından NFT’lerinin güvende olduğunu söyledi.

Proof Collective’den NFT Hack’lenmesinin Ardından NFT’lerimiz Güvenli Açıklaması

Proof Collective’in mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı Arran Schlosberg, bir kimlik avı saldırısının Rose’u gafil avlayarak hacker’ın değerli NFT’leri transfer etmesine izin veren kötü niyetli bir onayı imzalanmasını sağladığını söyledi. Saldırının bu şekilde gerçekleştiği kullanıcılarla paylaşıldı.

moonbirds nft collection

Schlosberg, 26 Ocak’ta bir Tweette Proof’un NFT’leri, Ethereum ve diğer varlıklarının erişim için birden fazla onay gerektirdiğini açıkladı. Proof Collective, sahibine topluluğa erişim sağlayan NFT’ler satan bir platformdur. NFT paltformu OpenSea’ya göre, bu NFT’lerin her biri en az 32 ETH yani yaklaşık 51.680 dolar değerinde ve 1.000 tanesinin tümü 22.255 ETH ediyor ki bu da 35,9 milyon dolarlık bir değer demek.  

Schlosberg bütün açıklamalarının yanında, hack’in OpenSea’nin akıllı sözleşmesi tarafından kabul edilen hazırlanmış bir imzayla gerçekleşmiş olduğunu da sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x