Yükleniyor...

Reddit’in topluluk token’ları düşüş yaşadı

Cryptocom'un yaptığı bir açıklamanın ardından Reddit'in topluluk token'larında düşüş gözlendi.

düşüş

Cryptocom‘un yaptığı bir açıklamanın ardından Reddit’in topluluk token’larında düşüş gözlendi.

Dünyanın en büyük forumlarından biri olan Reddit üyeleri token düşüşleri ile ilgili endişelerini dile getiriyor. Reddit’in Moon ve Brick adlı topluluk token’larında düşüşler gerçekleşti.

Reddit’in topluluk token’ları olan Moon ve Brick düşüş yaşıyor

Reddit‘in Moon ve Brick adlı topluluk token’ları, geçen hafta ticaret hacminde büyük artışlar yaşadıktan sonra, Cryptocom’un fiyatlarına ilişkin yükseliş açıklamasının ardından yüzde 20’den fazla düşüş yaşadı. Moon token’ı, Reddit’in r/CryptoCurrency topluluğunun 16 Temmuz’da Cryptocom token’ını listelediğini açıklamasıyla yaklaşık 0,09 dolardan 19 Temmuz’da yaklaşık 0,58 dolara fırladı ve ardından fiyatı düştü. Aynı şekilde, Fortnite topluluk belirteci Brick de Cryptocom ile ilgili haberlerin etkisiyle fiyatı arttı ve daha sonra düştü.

1212

Her iki token da son günlerdeki dalgalanmalar nedeniyle düşüş yaşarken, ticaret hacimleri de önemli ölçüde azaldı. Cryptocom, piyasalardaki dalgalanmaların Reddit’in hizmet şartlarındaki son değişikliklerle ilgili spekülasyonlardan kaynaklanabileceğini belirtti. Reddit, kullanıcıların topluluk token’larını ve avatarlarını takas etmelerine izin veren yeni hizmet şartları değişikliğini 16 Temmuz’da duyurmuştu. Ancak bu değişikliklerin Moon ve Brick token’larının fiyatlarını nasıl etkilediği net olarak belirtilmedi.

2121

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x