Rekor üstüne rekor: Shibarium tarihe geçti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Rekor üstüne rekor: Shibarium tarihe geçti!

Shibarium, lansmanından sonraki bir ay içinde 1 milyon cüzdan adresini aştı.

shibarium

Shibarium, lansmanından sonraki bir ay içinde 1 milyon cüzdan adresini aştı. 3 milyona ulaşan toplam işlemleri ve yüzlerce doğrulanmış sözleşmesiyle Shibarium tarihe geçti.

Shiba Inu’nun çığır açan Layer-2 ölçeklenebilirlik platformu Shibarium, piyasaya sürülmesinden sadece birkaç hafta sonra yoğun ilgi gördü. Büyük bir beklentiyle piyasaya sürülen Shibarium, 24 Ağustos’ta yeniden tanıtılmasından bu yana şaşırtıcı bir şekilde 1 milyon cüzdan adresi kriterini aştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Platformun çekiciliği, günlük olarak yaklaşık 36 bin 667 yeni cüzdan adresinin eklenmesine bağlanırken, toplam işlem sayısı ise 3 milyona yaklaştı.

shibarium 1

Shibariumscan’den elde edilen veriler üstel büyüme anlatısını destekledi. Bir haftalık süre zarfında Shibarium’da yeni doğrulanan sözleşmelerde yüzde 633’lük olağanüstü bir artış görüldü ve toplam doğrulanmış sözleşme sayısı 415’e yükseldi. Bu artış, 14-17 Eylül tarihleri arasında yalnızca sekiz akıllı sözleşmenin doğrulandığı ve bu sayının 18 Eylül’de 19’a yükseldiği düşünüldüğünde Shibarium’un potansiyelini ortaya koydu. Genel olarak, toplam sözleşme sayısı ise 9 bin 917 gibi etkileyici bir zirveye yükseldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x