Yükleniyor...

Respect Trade, Sıradaki Etkinliğini İzmir’e Taşıyor

Türkiye'nin ilk kripto varlıklar ve blockchain topluluklarından birisi olan Respect Trade, sıradaki etkinliği için İzmir'e geliyor.

Respect Trade

Türkiye’nin ilk kripto varlıklar ve blockchain topluluklarından birisi olan Respect Trade, sıradaki etkinliği için İzmir’e geliyor.

Yıllarca Türkiye kripto ekosisteminde aktif rol üstlenen Respect Trade, etkinliğinin sıradaki durağı için İzmir’i seçti. Respect Trade, çeşitli kanallarıyla sektörde içerik üretiyor. Topluluk, blockchain, kripto paralar, haberler, NFT Gaming ve GEM gibi sektörün birçok alanına dokunuyor.

Etkinliklerinde donanımlı ve yetkin isimleri konuk eden Respect Trade, 10 Haziran tarihinde İzmir’de bulunacak.

Respect Trade, Kripto ve Blockchain’i Türkiye’ye İşliyor

Respect Trade, katılımcılarına popüler kripto varlıklar ve blockchain kavramlarını detaylı bir şekilde işliyor. Her etkinliğinde yoğun ilgi gören ve katılımcı sayısını artıran Respect Trade, misafirlerine renkli anlar yaşatmayı hedefliyor.

Toplululuğun, Türkiye’ye blockchain ve kripto varlıklarını anlatma macerası İstanbul’da başladı. Şehir şehir etkinlikler düzenlemeyi hedefleyen topluluk, ilk adımında, İstanbul’da Elite World Otel‘de toplam altı oturumdan oluşan etkinliğe imza attı. Bu etkinlikte Respect Trade, katılımcılarını, blockchain mantığı, on-chain analizi, smart kontratlar, metaverse, NFT ve GameFi gibi alanlarda bilgilendirdi.

İstanbul’dan sonra Ankara’ya geçen ve orada başka bir etkinlik düzenleyen topluluk, her kesimden büyük bir kitleye erişmeyi başardı. Burada da uzman konuklar ve ile katılımcıların bilgilendirilmesi sağlandı.

Ayrıca Respect Trade, geçtiğimiz yılı Diyarbakır’da düzenlediği etkinlik ile kapattı. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde düzenlenen blockchain etkinliği, Türkiye’de ilk kez Respect Trade tarafından hayata geçirilmiş oldu. Bu etkinliğe, çevre bölgelerden de yoğun katılım oldu. Respect Trade‘in düzenlediği etkinlikler, bölge katılımcılarını kripto ekosistemiyle buluşturdu.

Respect Trade, İzmir Havası Almaya Geliyor

Respect Trade, sıradaki etkinliğiyle 10 Haziran tarihinde İzmir’e geliyor.

Respect Trade topluluğunun bir sonraki durağının da İzmir olduğu sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Respect Trade, İzmir Blockchain Summit adlı etkinlikle, ekosistemin meraklılarıyla bir araya gelecek.

Bu etkinlikte, yine birbirinden özel konuklarla katılımcılar ağırlanacak. Topluluğun İzmir’deki etkinliğine, MMTürk (Alaylı), Kemal Bora, Musa Can Minaz, Fatih Taşdemir, Andre Soto, Hardip Dhaliwal, Daniel Kim gibi uzman konuklar katılacak.

İzmir’de ağırlanacak konuklar, ReFi, DeFi, yapay zeka, Web3, borsalarda güvenli seçim, play to earn, küresel enstrümanların geleceği gibi kategorileri irdeleyecek. Ayrıca, sektörde kripto paraların yeri, yatırım konusunda habercilik ve önemi gibi konular da ele alınacak.

Respect Trade İzmir Blockchain Summit‘te, birçok farklı deneyim katılımcılara sunulacak. Topluluk, İzmir’in en prestijli mekanlarından biri olan IzQ Konak‘ta, ekosistem meraklılarıyla buluşuyor.

Bu ücretsiz etkinliğe www.respecttrade.com sitesinden kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca, etkinliğe katılarak çeşitli hediyeleri kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x