Yükleniyor...

NFT Platformu Tabi, Melek Fonlama Turunu Tamamladı

BNB Chain tabanlı platformun yaptığı açıklamaya göre, daha önce Treasureland olarak bilinen NFT pazarı Tabi, 10 milyon dolarlık melek fonlama turunu tamamladı.

NFT ve Yasal Surec Duzenleme Yolda mi

BNB Chain tabanlı platformun yaptığı açıklamaya göre, daha önce Treasureland olarak bilinen NFT pazarı Tabi, 10 milyon dolarlık melek fonlama turunu tamamladı. 

Animoca Brands ve Binance Labs gibi önemli girişim sermayesi şirketlerinin yer aldığı finansman turuna, Draper Dragon, Hashkey Capital, Infinity Crypto Ventures ve Youbi Capital tarafından da katılım sağlandı. Geliştiricilere göre, dolar öncelikle Tabi’nin oyun ekosistemini geliştirmek ve yaklaşan zincir içi kimlik protokolünü oluşturmak için kullanılacak. 

Tabi’nin Kurucusu Yeni Bir NFT Fonu Başlatmayı Planlıyor

Tabi, NFT ticareti ve launchpad özelliklerinin yanı sıra kullanıcıların zincir üzerindeki faaliyetlerini, gelecekteki airdrop ödülleri ve kazançları ile değiştirilebilecek deneyim puanlarına dönüştürüyor. 

Protokol ayrıca, blok zinciri oyun işlemlerini ve eğlenceyi bir araya getiren bir oyun platformu da içeriyor. Tabi’nin kurucusu Xavier Lee, proje geliştiricilerinin ürünlerini, sanatlarını ve markalarını BNB Chain üzerinde tasarlamaya teşvik edecek bir NFT fonu başlatmayı planladığını söyledi. 

Bu yıl NFT’ler ile ilgili faaliyetlerini artıran Binance, yakın zamanda Bicasso olarak adlandırılan yapay zeka destekli NFT platformunu piyasaya sürdü. Platform faaliyete geçtikten kısa bir süre sonra 10.000 adet mint sınırına ulaştı. 

Geçtiğimiz Kasım ayında, o zamanın en popüler NFT pazarı olan OpenSea, BNB Chain’i pazarına entegre edeceğini söyledi. Bu hamle, kullanıcıların BNB Chain NFT’lerini doğrudan OpenSea üzerinden satın almalarına, listelemelerine ve takas etmelerine olanak tanıyacaktı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x