Yükleniyor...

Ripple ve FOMO Pay Ortaklıklarını Duyurdu

ABD’li blockchain şirketi Ripple, faaliyetlerini güçlendirmek için yeni ortaklıkların altına imza atmaya devam ediyor.

Ripple ve FOMO Pay Ortakliklarini Duyurdu

ABD’li blockchain şirketi Ripple, faaliyetlerini güçlendirmek için yeni ortaklıkların altına imza atmaya devam ediyor. Yakın zamanda QNB işbirliğiyle havale hizmetini Filipinler’e kadar genişleten Ripple’nin yeni ortağı ise FOMO Pay oldu.

Ripple’a Yeni Ortak Singapur’dan

QNB ile birlikte Asya ülkelerine doğru kapılarını açan Ripple, Singapur merkezli ödeme kuruluşu FOMO Pay ile ortaklık anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla Ripple, Asya’daki hizmetlerini genişletirken, e-ticaret, telekom, perakende ve turizm sektörlerinde boy gösteren FOMO Pay ödeme yöntemlerini verimli hale getirecek.

İki şirket arasındaki anlaşmaya göre; FOMO Pay, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) teknolojisinden yararlanarak, euro ve dolar için likidite desteği sağlayarak hazine ödemelerini iyileştirecek. Ripple cephesinde de artan ortaklıklar sayesinde geniş bir faaliyet alanı oluşmuş olacak.

Şirketin artık uygun fiyatlı ve neredeyse anında ödemeler yapabileceğini belirten FOMO Pay Kurucusu ve CEO’su Louis Liu;

“Müşterilerimize farklı para birimlerinde daha verimli ve uygun maliyetli ödeme modları sunmayı amaçlıyoruz. Dünya çapında EUR ve USD cinsinden uygun fiyatlı ve anında ödeme elde etmemizi sağlayan hazine yönetimi için Talep Üzerine Likidite’den yararlanmak üzere Ripple ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” diyerek ortaklık hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner