Yükleniyor...

Ripple (XRP) Aldığı Yatırımla Sektörünün En Değerli İkinci Şirketi Oldu

Ripple'ın (XRP) yeni risk sermayesi yatırımlarında 200 milyon dolar topladığını bildirdikten sonra Messari, XRP'nin Bitmain'den sonra ikinci en değerli kripto şirketi olduğunu belirtiyor.

ripple xrp bitmain

Ripple’ın (XRP) yeni risk sermayesi yatırımlarında 200 milyon dolar topladığını bildirdikten sonra Messari, XRP’nin Bitmain’den sonra ikinci en değerli kripto şirketi olduğunu belirtiyor.

Ripple (XRP) 10 Milyar Değerine Ulaştı

Cuma günü Ripple’ın C serisi finansman döngüsünün bir parçası olarak 200 milyon dolar daha topladığı bildirildi. Yatırımcılar SBI Holdings, Tetragon ve Route 66 Ventures idi.

Messari ajansına göre bu yatırımdan sonra, Ripple’ın 10 milyar dolar değerine ulaştığı tahmin ediliyor ve kripto endüstrisindeki diğer tüm şirketleri geride bırakıyor. Ayrıca, Bitmain madencilik devinin ardından ikinci sıraya yerleşiyor.

Ripple, En Değerli 2. Kripto Şirketi Oldu

XRP topluluğunda etkili olduğu düşünülen CryptoEri, kripto devi Ripple’a yapılan son yatırımların sonuçlarını Twitter’da şu şekilde dile getirdi.

Bitmain’den sonra sektördeki en değerli 2. şirket. Ve dünyadaki en değerli Start-up’lar listesinde 18. sırada. Ripple şimdi küresel genişlemesini sürdürmek için daha fazla kaynağa sahip.

CryptoEri’nin Ripple hakkındaki yüksek değerlendirmesi Messari raporunun şu kısmına dayanıyor:

Yeni finansman turu ile Ripple, kuruluşundan bu yana toplam 292 milyon dolarlık girişim sermayesi topladı. Ripple, 10 milyar dolarlık değeriyle Bitmain’den sonra, muhtemelen ayı piyasası nedeniyle en değerli 2. kripto şirketi oldu. Ripple şimdi dünyanın 18. en değerli start-up’ı.

Ripple İçin Şimdi Zor Zamanlar

Ripple’a karşıt görünen ünlü yatırımcı Alistair Milne, şirketin XRP satmak yerine hisselerini satmaya karar verirse durumun kötüye gideceğini söylüyor.

Ayrıca birçok kişinin son zamanlarda söylediklerine de değindi; XRP’yi düzenli olarak satarak, şirket XRP fiyatlarındaki artışı engelliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x