Yükleniyor...

Ripple (XRP) Müşterisi American Express, Avustralya’daki KOBİ’ler İçin Kredi Sağlayacak

Ripple'ın (XRP) büyük müşterisi American Express, Avustralya’daki küçük ve orta büyüklükteki işletmeler (KOBİ) için ODX ile anlaştı.

American Express Ripple 1200x675 1

Ripple’ın (XRP) büyük müşterisi American Express, Avustralya’daki küçük ve orta büyüklükteki işletmeler (KOBİ) için ODX ile anlaştı.

IBS Intelligence’a göre American Express, Avustralya’daki KOBİ’ler için ODX ile anlaştı. ODX, American Express ile beraber KOBİ’ler için kredi sağlayacak hizmet geliştirdi. American Express işletme kartlarının sahipleri, 2021’in ilk yarısında müşterilerin davet edileceğini söyledi.

5,000-250,000 dolarlık kredilere internet ortamında başvuru yapmak mümkün olacak.

American Express Anket Yaptı

American Express, Avustrlalya’daki KOBİ’lerin işleyişini anlamak için bir anket yaptı. Anketten 2021’deki koşullara nasıl adapte olacağına dair bilgiler elde edildi. Araştırmaya göre, 2021’deki trendin Mart’taki JobKeeper ödemeleri ve karantinaya rağmen olumlu geçeceği bekleniyor.

Korona döneminde KOBİ’ler, ayakta kalmak için kredil çekmek zorunda kaldı. American Express tarafından oluşturulan krediler, Avustralya’daki KOBİ’lerin sorunlarını çözmeyi hedefliyor.

Ripple ve American Express İş Birliği

American Express, 2017’de Ripple ile ABD ve İngiltere’deki blockchain tabanlı ödemeler için iş birliği yaptı. American Express, FX International Payments ile havaleler konusunda RippleNet ile anlaştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x