Yükleniyor...

Ripple, XRP Satışlarına Devam Ediyor: 40 Milyon Dolarlık İşlem

Twitter'daki XRPL Monitor hesabı, Blockchain devi Ripple'ın yaklaşık 40 milyon dolar değerinde toplam 70.

Ripple XRP

Twitter’daki XRPL Monitor hesabı, Blockchain devi Ripple’ın yaklaşık 40 milyon dolar değerinde toplam 70.139.458 XRP olmak üzere beş ardışık işlem gerçekleştirdiğini bildirdi.

XRP transferleri hakkında veri sağlayan XRPL Monitor, Bithomp sitesinden gelen bilgiler ışığında 19.3 milyon XRP’nin bir BitGo cüzdanına taşındığını gösteriyor. Ripple’ın 70.1 milyon XRP’nin geri kalan kısmını ise kendine ait adresler arasında taşıdığı görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple, birkaç gün önce emanet cüzdanından 1 milyar XRP’yi çıkarmış ve daha sonra 900 milyon XRP’yi emanet cüzdanına geri göndermişti.

Topluluktaki bazım isimler, Ripple’ın bankaları hedeflediğini ve kurumsal yatırımcıların XRP satın almak istediğinden dolayı XRP satışlarının normal olduğunu söylerken, topluluğun büyük çoğunluğu Ripple’ın düzenli XRP satışı yapmasını eleştirerek, fiyatın baskıladığını iddia ediyorlar.

Öte yandan yakın zaman önce Financial Times’da paylaşılan bir makalede, XRP satışlarının Ripple’ın gelirinin önemli bir bölümünü oluşturduğu ve Blockchain devinin elinde tuttuğu XRP’leri kademeli olarak satması gerektiğini, aksi durumda mali kayıp yaşayacağına değiniliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x