Yükleniyor...

Ripple (XRP) temalı bir memecoin son 24 saatte yüzde 600 arttı!

SEC davasındaki gelişmelerden sonra patlama yapan Ripple (XRP), yeni bir memecoin furyasını başlatıyor olabilir mi?

XRP NFT Satis Hacminde Yeni Rekor

SEC davasındaki gelişmelerden sonra patlama yapan Ripple (XRP), yeni bir memecoin furyasını başlatıyor olabilir mi?

Aylardır devam edecen SEC-Ripple gerginliği, yavaş yavaş son buluyor. Davayı önde sürdüren taraf ise Ripple cephesi. Son günlerdeki gelişmeler ile birlikte iyice ipleri eline alan Ripple, bu durumu direkt olarak XRP fiyatına yansıttı. XRP, saatler içinde yüzde 100’den fazla performans göstermişti. Bununla birlikte onlarca XRP temalı memecoin, piyasaya sürülmeye başlandı.

Ekran Resmi 2023 07 21 14.02.46

XRP 2.0 isimli bir memecoin, inanılmaz hacimlere ulaştı

XRP 2.0 adıyla üretilen bir memecoin, son 24 saatte yüzde 609 artış sergileyerek top1000’in üçüncü sırasına yerleşmeyi başardı. Listede dikkat çeken bir diğer isim ise yüzde 1260 artış gösteren LUNA temalı memecoin RedLuna (REDLUNA) oldu. LUNA, DOGE, SHIB ve PEPE temalı çıkartılan memecoin’lere kripto yatırımcısı alışmıştı. Fakat XRP adlı memecoin’lerin giderek hacim kazanması, yeni bir memecoin trendini başlatabilir mi?

Şu an için göze çarpan XRP temalı projeler arasında genellikle 2.0 isimli olanlar ön plana çıkıyor. 2.0 memecoin trendi, kısa bir süre önce DOGE ve SHIB’te başlamıştı. Şimdiyse XRP’de devam ediyor. Temel analiziyle beraber adeta rüzgar estiren XRP, ilgili memecoin’lere ilham olmaya devam edebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x