Ripple'a, Singapur'dan Onay Geldi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple’a, Singapur’dan Onay Geldi!

Blockchain tabanlı ödeme firması olan Ripple, şehir devletinde dijital varlık ödemeleri ve token ürünleri sunmak için Singapur'un mali düzenleyicisinden onay aldı.

ripple

Blockchain tabanlı ödeme firması olan Ripple, şehir devletinde dijital varlık ödemeleri ve token ürünleri sunmak için Singapur’un mali düzenleyicisinden onay aldı.

Ripple, müşterilere XRP likiditesini sağlamak amacıyla kullandığı Talep Üzerine Likidite hizmetini ölçeklendirmeye yardımcı olacağını açıkladı. 22 Haziran’da açıklama yapan şirket, Singapur Para Otoritesi’nin (MAS) onayını doğruladı. Onay, yan kuruluşu olan Ripple Markets Asia Pacific’in Talep Üzerine Likiditesini (ODL) daha da ölçeklendirmesine izin verecek. ODL, Ripple müşterilerinin XRP’yi bankalar aracı olarak müdahale etmeden dünya çapında taşımasına hizmetler sunacak.

Ekran Resmi 2023 06 22 09.09.38

Ripple’ın Yetkili İsimlerinden Açıklama Geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Singapurlu düzenleyiciyi kripto para birimiyle ilgili hizmetleri, inovasyon yaklaşımı için övdü. Ayrıca Ripple’ın Asya Pasifik bölgesindeki ticari operasyonları için geçit işlevi sağlayacağını ekledi. Ripple’ın Baş Hukuk Sorumlusu Stu Alderoty, Singapur’un lisanslama geliştirmek isteyen diğer düzenleyicilerin önünü açtığını ifade etti.

Alderoty, onayın Ripple’ın müşteri erişimine göre genişlediğini açıklayarak şunları söyledi;

“MAS’tan gelen bu ilkesel düzenleyici onay, daha kapsayıcı ve sınırsız bir finansal sistem oluşturmak için blockchain ve kripto teknolojilerine odaklanmak isteyen ileri görüşlü müşterilerimizi daha iyi desteklememizi sağlayacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x